دفاع از حقانیت جمهوری اسلامی ایران از مهمترین رسالت خبرنگاران است

زاهدان- ایرنا- مدیر روابط عمومی و تبلیغات سپاه سلمان استان سیستان و بلوچستان گفت: خبرنگاران در دوران هشت سال دفاع مقدس در ۲ جبهه مهم «انعکاس وقایع جنگ و دفاع از حقانیت جمهوری اسلامی ایران در عرصه بین المللی» به خوبی ایفای نقش می‌کردند.

به گزارش ایرنا، سرهنگ پاسدار یوسف علی‌بیگی در دیدار با رئیس و خبرنگاران خبرگزاری جمهوری اسلامی مرکز سیستان و بلوچستان با تبریک فرا رسیدن ۱۷ مرداد روز خبرنگار و گرامیداشت یاد و خاطره شهدای خبرنگار بویژه شهید محمود صارمی گفت: به مناسبت گرامیداشت چهلمین سالگرد دفاع مقدس، امسال ویژه برنامه هایی در نظر گرفته شده بطوریکه از خرداد ماه تا پایان سال به ۴۰ هفته تقسیم و هر هفته به نام اقشار و صنوف مختلف نام‌گذاری شده است، هفته جاری به نقش رسانه ها و خبرنگاران در دوران دفاع مقدس اختصاص یافته و در این هفته ضمن تبیین نقش این قشر از جامعه، از خبرنگاران  نیز قدردانی می شود.
وی با اشاره به اهمیت نقش رسانه و حضور خبرنگاران در جبهه های هشت سال دفاع مقدس افزود: خبرنگاران و رسانه های ارتباط جمعی در دوران دفاع مقدس در ۲ جبهه رسانه ای و رزمی «انعکاس وقایع جنگ و دفاع از حقانیت جمهوری اسلامی ایران در عرصه بین المللی» نقش مهمی ایفا کردند.
مدیرروابط عمومی و تبلیغات سپاه سلمان با اشاره به این که خبرگزاری جمهوری اسلامی حضور و نقش پررنگی در ستاد تبلیغات دفاع مقدس عهده دار بود، بیان کرد: حضور خبرگزاری جمهوری اسلامی (ایرنا) در ستاد جنگ و اعزام عکاسان و خبرنگاران این رسانه در دوران هشت ساله جنگ به منظور انعکاس رشادتها و ایثارگری رزمندگان دفاع مقدس از مهمترین رسالت این رسانه بوده که بخوبی انجام داده و شهدایی را نیز تقدیم انقلاب و نظام کرده است.

وی ادامه داد: خبرگزاری جمهوری اسلامی در استان سیستان و بلوچستان نیز نقش مهمی در تقویت و تعمیق وحدت، مقابله با هجمه های فرهنگی دشمنان و انعکاس دستاوردهای نظام اسلامی در این استان ایفا کرده است که جای تقدیر دارد.

سرهنگ علی‌بیگی گفت: خبرنگاران این استان به عنوان سربازان و افسران جبهه مقابله با شبیخون فرهنگی دشمنان با داشتن روحیه بسیجی در کنار نیروهای نظامی، انتظامی، امنیتی و دستگاههای فرهنگی و اجرایی توطئه ها و دسیسه های فرهنگی و جنگ نرم دشمنان و معاندان نظام را خنثی کرده و در این عرصه نقش و رسالت خود را بخوبی ایفا کرده اند.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
4 + 6 =