۱۵ مرداد ۱۳۹۹،‏ ۱۹:۵۵
کد خبرنگار: 2144
کد خبر: 83898093
۰ نفر

برچسب‌ها

۴۳ تن برنج قاچاق در کنگاور کشف شد

کرمانشاه- ایرنا- فرماندار کنگاور از کشف ۴۳ تن برنج خارجی قاچاق در راستای طرح تشدید مبارزه با قاچاق کالا طی یک ماه گذشته در این شهرستان خبر داد.

خیراله خزایی روز چهارشنبه در جلسه کمیته مبارزه با قاچاق کالا کنگاور که در فرمانداری این شهرستان برگزار شد، افزود: در راستای تداوم اجرای طرح تشدید مبارزه با قاچاق کالا و ارز، مأموران امنیت اقتصادی انتظامی شهرستان هنگام بازرسی از خودورهای عبوری از ایستگاه شهید زنگنه، خودرو حامل کالای های قاچاق زیادی را شناسایی و توقیف کردند.
وی گفت: از جمله می توان به کشف ۱۰۹ هزار نخ سیگار، ۴۰۰ کیلوگرم گوشت فاسد، ۱۷ هزار و ۹۸۸ قلم دارو تقلبی، تعداد ۱۷۹ احشام و ۹۲۴ قطعه لوازم خودرو قاچاق اشاره کرد.
خزایی در ادامه با تاکید بر اینکه مدیران به اشتغالزایی و کاهش معضل بیکاری کمک کنند و چوب لای چرخ بخش خصوصی نگذارند، تاکید کرد: با سخت گیری بی مورد برخی از مدیران خیلی از سرپرست های خانوارها بیکار می شوند و این آن چیزی نیست که حاکمیت اسلامی به دنبال آن است.
وی با بیان اینکه مدیران کل و مدیران عامل در تدوین بخشنامه ها و دستورالعمل ها ضرورت ها و واقعیت ها را لحاظ کنند، افزود: تبعات برخی از بندهای یک دستورالعمل که براساس منطق و واقعیت نگاشته نشده، تجمع و اعتراض خیلی ها در فرمانداری ها است.
فرماندار کنگاور همچنین همراهی با ارباب رجوع و اُنس گرفتن با آنها و شنیدن درد دل آنها توسط مدیران را مورد تاکید قرار داد و افزود: با شنیدن درد دل آنها و تشریح مسائل با بیانی لطیف اغلب مراجعه کننده ها راضی به خانه هایشان بر می گردند.
خزایی همچنین خواستار نمونه برداری دقیق نهاده های دامی و شیمیایی از سوی جهاد کشاورزی شد وتاکید کرد: تاکنون مورد خاصی در شهرستان نداشته ایم ولی باید مراقبت های لازم با جدیت به عمل آید.