خبرنگاران فرهیختگان عرصه دانایی و اطلاع رسانی هستند

مشهد- ایرنا- مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی خراسان رضوی اظهار کرد: خبرنگاران فرهیختگان عرصه دانایی و اطلاع رسانی هستند که بی­ آنکه ادعایی داشته باشند در توسعه آگاهی عمومی در کشور ایفای نقشی موثر ایفا می‌کنند.

جعفر مروارید روز چهارشنبه با صدور پیامی به مناسب روز خبرنگار ضمن تبریک این روز به جامعه رسانه‌ای استان افزود: هفدهم مردادماه، سالروز شهادت محمود صارمی، خبرنگار خبرگزاری جمهوری اسلامی ایران، بهانه و فرصتی برای تقدیر و سپاس از جامعه خبرنگاری و رسانه ای ایران است و بستری برای نشان دادن جایگاه و اهمیت عرصه رسانه برای مردم و بهانه‌ای برای تکریم و قدردانی از فعالان و زحمتکشان این عرصه است.

وی ادامه داد: فعالان عرصه خبر و رسانه در تمامی مراحل توسعه کشور، با حساسیت و مسوولیت پذیری، همگام با مسوولان و همراه با مردم بودند و دقت نظر،‌ توجه به مطالبات مردم، از خودگذشتگی در بسیاری از مسائل و دغدغه‌های شخصی از مهم­ترین ویژگیها و رسالتهای­ خبرنگاران است.

مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی خراسان رضوی اظهار کرد: در سال جدید که متاسفانه با شیوع ویروس منحوس کرونا آغاز شد و همچنان کشور درگیر این بیماری ناخوانده است رسانه‌ها خط مقدم مقابله و پیشگیری از این بیماری بوده‌ و شهدایی را نیز در این راه تقدیم کرده‌اند که امید است در کنار جانفشانی مدافعان سلامت، با همراهی رسانه ها و همکاری مردم، شاهد نابودی ویروس کووید ۱۹ باشیم.

مروارید افزود: حال که شیوع این بیماری، زمینه دیدار و عرض تبریک و خداقوت حضوری هر ساله را گرفته است ضمن قدردانی مجدد از تمامی صاحبان قلم و پیام آوران عرصه‌ دانایی، تندرستی و موفقیت را در سایه‌ الطاف خداوند باری تعالی و در راستای اعتلای نام ایران اسلامی برای تمامی خبرنگاران و فعالان عرصه خبر آرزو دارم.

حدود دو هزار خبرنگار در بیش از ۴۰۰ نشریه، پایگاه خبری، روزنامه و خبرگزاری و رسانه‌های برخط خراسان رضوی فعالیت دارند.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
3 + 2 =