برگزیدگان رویداد رسانه ای تب ریز تجلیل می شوند

تبریز- ایرنا- مدیر خانه مطبوعات آذربایجان شرقی اعلام کرد: داوری آثار رسیده به رویداد رسانه ای "تب ریز" به پایان رسیده و برگزیدگان در آستانه روز خبرنگار تجلیل می شوند.

«مرتضی شفیعی» روز چهارشنبه در جمع خبرنگاران اظهار داشت: پس از انتشار فراخوان رویداد رسانه‌ای آذربایجان شرقی(تب‌ریز)، شاهد استقبال گسترده اصحاب رسانه استان بودیم و بیش از ۳۰۰ اثر با موضوع رویداد و در محورهای تعریف شده به دبیرخانه واصل شد.

وی ادامه داد: آثار رسیده در بخش های گزارش، یادداشت و مقاله، مصاحبه – گفتگو، گزارش تصویری و عکس خبری، تیتر، اینفوگرافیک و چند رسانه‌ای و بیشترین آثار مربوط به بخش مصاحبه و گزارش بوده است.

وی با بیان این‌که داوری آثار رسیده به رویداد رسانه‌ای آذربایجان شرقی(تب‌ریز) به پایان رسیده و در آستانه روز خبرنگار از نفرات برگزیده تجلیل خواهد شد، گفت: قرار است همزمان با این مراسم از کادر درمانی استان نیز به دلیل مجاهدت در عرصه مقابله با ویروس کرونا تجلیل بعمل آید.

مدیر خانه مطبوعات آذربایجان شرقی افزود: داوری آثار رسیده بر عهده آقایان فرهاد باغشمال، صابر قاضی، حامد عاطفی‌فر و نقی فرشباف بوده که همگی از فعالان برجسته رسانه ای استان و تحصیل‌کرده در عرصه رسانه و ارتباطات هستند.

شفیعی ادامه داد: کرونا؛ امید بخشی و آگاهی بخشی در جامعه، فرهنگ سازی بهداشت فردی و اجتماعی، تبیین جانشفانی کادر بهداشتی و درمانی استان، اقدامات گروه‌های جهادی و ستاد مقابله با کرونا در استان، پاسخ به شایعات دوران مقابله با کرونا ، دوران پساکرونا و راهکارهای تحقق شعار سال(جهش تولید) محورهای این رویداد رسانه ای بوده است.

رویداد رسانه‌ای آذربایجان شرقی با عنوان «تب‌ریز» به همت خانه مطبوعات و رسانه‌های استان آذربایجان شرقی و با همکاری اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی و دانشگاه علوم پزشکی تبریز برگزار می شود.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
2 + 16 =