مظلومی: هنوز دستیارانم را انتخاب نکرده‌ام

تهران- ایرنا- سرمربی تیم فوتبال جوانان گفت: هنوز دستیارانم را انتخاب نکرده‌ام و در حال تست آنها هستم و هفته آینده اسامی آنها را به طور رسمی اعلام خواهم کرد.

پرویز مظلومی درباره جلسه با مهدی محمد نبی و کمیته فنی اظهار داشت: جلسه خوبی با کمیته فنی و مهدی محمد نبی داشتیم. سرمربی و سرپرست تیم نوجوانان هم حضور داشتند و تبادل نظر کردیم. برنامه خود را تا زمان اعزام اعلام کردیم. صبح و بعداز ظهر تمرین می‌کنیم. هشت روز است که تمرین کرده‌ایم. اردوی 13 روزه در پیش داریم. در مجموع 6 مرحله اردو خواهیم داشت. بچه‌ها بین هر اردو سه روز استراحت می‌کنند.
وی در ادامه راجع به برنامه تیم جوانان افزود: یک هفته قبل از آغاز مسابقات به ازبکستان اعزام می‌شویم. خوشبختانه همه‌نوع همکاری از کمیته فنی و کمیته جوانان و فدراسیون فوتبال انجام شده است. برنامه‌ها خوب پیش می‌رود. از کادر و بازیکنانم نیز تشکر می‌کنم. همه دست به دست هم دادند که انشالله این تیم با دعای خیر مردم به جام جهانی صعود کند که دور از دسترس نیست. با توجه به چیزهایی که در جوان‌هایم می‌بینم این حرف را می‌زنم. روی نقاظ ضعف تیم کار می‌کنیم. برای این تیم وقت گذاشتیم. انشالله این تیم ما را پیش مردم روسفید کنند.
مظلومی درباره دستیارانش در تیم جوانان خاطرنشان کرد: نفرات را امتحان می‌کنم. در اردوی بعدی دستیاران نهایی‌ام را اعلام می‌کنم. بدنساز، مربی دروازه‌بان، سه دستیار داریم، دکتر، فیزیوتراپ و آنالیزور داریم که به صورت رسمی از طریق سایت فدراسیون هفته بعد با شروع اردوی بعدی اعلام خواهد شد. فعلا به صورت رسمی دستیاری معرفی نکردیم.
وی همچنین بیان داشت: تمرینات ما منطبق با بازی‌هایمان است. 23 مهرماه اولین مسابقه را با ازبکستانِ میزبان برگزار می‌کنیم. سه روز بعد با اندونزی پیکار داریم و سه روز بعد مسابقه بعدی برگزار می‌شود. ما روی بازی پلی‌آف تمرکز کرده‌ایم که کار سختی داریم. چهار تیم گردن‌کلفت مثل عراق، بحرین، کره جنوبی و ژاپن حضور دارند که در یک گروه هستند و اول یا دوم بشیم در مرحله بعد با یکی از این تیم‌ها بازی داریم. آن مسابقه را ببریم به جم جهانی می‌رویم. فیلم بازی این تیم‌ها را خواسته‌ایم تا برنامه‌ریزی‌های لازم را انجام دهیم.
مظلمی در پایان درباره تعامل با باشگاه‌ها گفت: جا دارد تشکر کنم از تیم‌های باشگاهی. هر 2 طرف تعامل داریم. ما بازیکنان را در اختیار باشگاه‌ها می‌گذاریم و آنها هم بعد از بازی نفرات خود را در اختیار ما می‌گذارند. خواهشم از باشگاه‌ها این است که تا الان همکاری لازم را داشتند اگر از بازیکنی نمی‌خواهند استفاده کنند او را از ما جدا نکنند. بازیکنی از تیم ما جدا شده اما یک دقیقه هم بازی نکرده و به ضرر همه شد. اگر نیاز دارند بازیکن از ما بگیرند نه فقط برای پر کردن لیست.

اخبار مرتبط

سرخط اخبار ورزش

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha