مدیرعامل گهرزمین: حوزه خبر موجب ارتقای جامعه پویا می‌شود

کرمان - ایرنا - مدیرعامل شرکت سنگ آهن گهرزمین گفت: حوزه خبر و خبرنگاری عرصه‌ای حساس و مهم است که دقت در شفافیت و ظرافت آن موجب تعالی و ارتقای یک جامعه پویا و هدفمند می‌شود.

علی‌اکبر پوریانی روز چهارشنبه در پیام تبریک خود به‌مناسبت فرارسیدن روز خبرنگار افزود: خبرنگار با تلاش بی وقفه در کنکاش رویدادها و انعکاس آن، نقشی رسا در جهت دهی به افکار عمومی، آگاهی بخشی و خوانش حقایق به گونه ای صحیح را ایفا می کند که در نهایت سلامت و بهروزی یک سرزمین و کشور را به همراه دارد. 

وی ادامه داد: بی شک در اقیانوس گسترده انسانی امروز، که هر لحظه آن سرشار از رویدادهای خرد و کلان و گوناگون است، نقش پررنگ حضور خبرنگار، اجتناب ناپذیر بوده و اینچنین رسالتی شگرف، نشات گرفته از شخصیتی پویا و کاوشگری است که قلبی به وسعت و بردباری کویر و استقامتی به اصالت و صلابت البرز دارد.

مدیرعامل شرکت سنگ آهن گهرزمین افزود: اینجانب ضمن گرامیداشت ۱۷ مردادماه سالروز شهادت بزرگ مرد رسانه شهید محمود صارمی، روز خبرنگار را محضر یکایک خبرنگاران و اهالی رسانه ایران زمین تبریک و تهنیت عرض می نمایم.

وی اضافه کرد: امید است که در سایه الطاف الهی و ظل توجهات حضرت‌ ولی عصر (عج) و تأسی از منویات و رهنمودهای مقام معظم رهبری (مدظله العالی) با تداوم پایبندی به حقیقت و شفافیت و روشنگری در جامعه، همواره در مسیر رشد و باروری اندیشه ها پیروز و سربلند باشید.

۱۷ مردادماه در تقویم ملی ایران به‌عنوان روز خبرنگار نام‌گذاری شده است.

اخبار مرتبط

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
4 + 4 =