پیام اختصاصی «مسی» برای «ایکر»؛ «باید اعتراف کنم، رقیب سرسختی بودی»

تهران- ایرنا- «لیونل مسی» در گفت‌وگو با نشریه آ.اس اسپانیا در پیامی اختصاصی از «ایکر کاسیاس» که روز گذشته به طور رسمی کفش‌های خود را آویخت، تعریف و تمجید کرد.

فوق ستاره آرژانتینی آبی اناری‌ها نیز با پیام تمجید برای ایکر مقدس به خیل شخصیت‌های بزرگ فوتبالی جهان پیوست که به مرد افسانه‌ای رئال و تیم ملی اسپانیا ادای احترام می‌کند.

گلر اسبق کهکشانی‌ها که بازوبند کاپیتانی تیم ملی اسپانیا را در قهرمانی لاروخا در جام جهانی ۲۰۱۰ بر بازو داشت، روز گذشته بعد از ۲۱ سال فعالیت حرفه‌ای با دنیای فوتبال خداحافظی کرد.

در این بین، مسی در این گفت‌وگو اظهار داشت: ایکر بازنشسته شد اما جایگاه وی به عنوان افسانه فوتبال مدت‌ها پیش تثبیت شد؛ نه به این دلیل که او یکی از بهترین‌های لالیگا است بلکه به این خاطر که او در عرصه ملی تمام جام‌ها را فتح کرده است.

مرد آرژانتینی در پیامی برای کاسیاس گفت: تو دروازه‌بانی شگفت انگیز و رقیبی سخت بودی. باید اعتراف کنم ه وقتی به گذشته نگاه می‌کنم، فکر می‌کنم رقابتی خاص بین ما وجود داشت که هربار مقابل یکدیگر قرار می‌گرفتیم، ما را به سمت سطوح جدید و بالاتر حرکت می‌داد.

تمجید مرد آرژانتینی به طور مسلم از سوی کاسیاس بدون جواب نماند؛ کسی که همواره از این موضوع حرف می‌زد که مواجهه با «کنه» دوست داشتنی فوتبال چقدر سخت بوده است.

او پس از کوچ از مادرید در سال ۲۰۱۵ گفت: بهترین مهاجمی که تاکنون برابر او بازی کرده‌ام؟ مسلما مسی؛ چندین بار با او مواجه شده‌ام و هیچ شکی در این مورد وجود ندارد.

اخبار مرتبط

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
5 + 12 =