توانمندیهای دانشگاه پیام نور در شرایط کرونایی نمایان شد

مشهد- ایرنا- رییس دانشگاه پیام نور استان خراسان رضوی گفت: توانمندیهای دانشگاه پیام نور در آموزش مجازی و غیر حضوری در این استان و کشور در شرایط کرونایی نمایان شد.

دکتر عزیزالله نژاد علی روز چهارشنبه با حضور در دفتر ایرنای مشهد در دیدار با حسین کریم‌زاده رییس خبرگزاری جمهوری اسلامی استان خراسان رضوی به مناسبت روز خبرنگار افزود: کرونا اگرچه مضرات و تبعات منفی بسیاری در همه بخشهای استان و کشور داشته است اما برخی از ظرفیت‌ها را  در عصر تکنولوژی و ارتباطات نمایان کرد.
وی ادامه داد: دانشگاه پیام نور در شرایط کرونا که دانشجویان مختلفی از هر قشر و طیفی را در خود جای داده است اقدامات موثری در راستای آموزشهای غیر حضوری و حتی کمک به سایر دانشجویان انجام داده است.
رییس دانشگاه پیام نور استان خراسان رضوی گفت: خوشبختانه خدمات فنی و زیر ساخت‌های ایجاد شده به کمک ما آمد و علاوه بر دانشجویان پیام نور، سایر دانشجویان نیز از توان سایبری دانشگاه پیام نور در  بخش امتحانات و آزمون‌های الکترونیک بهره بردند که در این زمینه می‌توان از دانشگاه تهران نام برد.

نژاد علی با اشاره به خطر انتشار ویروس کرونا از طریق برگزاری کنکور و مباحث مطرح شده در این زمینه افزود: دانشجویانی که تمایل دارند در مشهد و دیگر شهرستانهای خراسان رضوی در کنار خانواده‌هایشان  به تحصیل خود ادامه دهند با توجه به شیوع کرونا می‌توانند از شرایط بدون آزمون دانشگاه پیام نور استفاده کنند.
وی با گرامیداشت روز خبرنگار گفت: خبرگزاری جمهوری اسلامی رسالت سنگین و خطیر خود را در بخش‌های مختلف به خوبی ایفا می‌کند و صداقت و کار حرفه‌ای همواره برای این دانشگاه اعتماد بخش و راهگشا بوده است.
دانشگاه پیام نور خراسان رضوی دارای هشت مرکز و ۲۲ واحد دانشگاهی و ۲۱ هزار دانشجو در مقاطع کارشناسی تا دکتری است. تعداد رشته‌های مقطع کارشناسی در دانشگاه پیام نور خراسان رضوی ۶۷ رشته، مقطع کارشناسی ارشد ۴۰ رشته و مقطع دکتری ۸۰ رشته است.

این دانشگاه دارای ۲۲۰ عضو هیات علمی و هزار استاد مدعو است.
 

اخبار مرتبط

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
9 + 4 =