دومین سالگرد درگذشت مرحوم منصور قمشه مرد خستگی ناپذیر کمیته امداد

تهران- ایرنا- دومین سالگرد درگذشت مرحوم منصور قمشه، مرد خستگی ناپذیر کمیته امداد امام خمینی (ره) روز پنجشنبه (فردا) در بهشت زهرا (س) تهران برگزار می‌شود.

به گزارش روز چهارشنبه ایرنا از کمیته امداد امام خمینی (ره) حاج منصور قمشه، در کارنامه پس از انقلاب خود نزدیک به چهار دهه خدمت صادقانه به محرومان و نیازمندان را از خود بجا گذاشت و در طول دوران فعالیت خود از هیچ تلاشی برای بهبود وضعیت و کمک به محرومان و نیازمندان دریغ نکرد.

 مرحوم قمشه در طول خدمت در کمیته امداد تمام اوقات خود را صرف رفع مشکلات خانواده های محروم، مددجویان، ایتام و نیازمندان جامعه کرد و با وجود گذشت دو سال از محروم شدن کمیته امداد از داشتن این خدمت گذار دلسوز، فداکار و تاثیرگذار، اثرات اقدامات او برای کمک به اقشار ضعیف و مددجویان همچنان نمایان و آشکار است.

حاج منصور قمشه در اولین سال های پیروزی انقلاب اسلامی و تاسیس کمیته امداد، پا به عرصه خدمت در کمیته گذاشت و در طول ۳۷ سال خدمت خالصانه و صادقانه خود، بسیاری از مراسمات خیرخواهانه نوآورانه و جدید از جمله جشن عاطفه ها، جشن نیکوکاری، جشن و بازارچه ماه مبارک رمضان و... را برای کمک به مستمندان پایه گذاری کرد که باعث ایجاد شور اجتماعی و افزایش سطح دغدغه مندی مردم برای کمک به هم نوعان شد و با اجرایی کردن طرح هایی چون افزایش حقوق مستمری مددجویان، راه اندازی مجمع شورای حل اختلاف ویژه مددجویان و طرح وکلای نیکوکار، اقداماتی جاودان و اثربخش ساختاری را برای خانواده بزرگ امداد رقم زد.

 منصور قمشه که مدیر کلی روابط عمومی کمیته امداد، مسئول کمیته تعاون وهمیاری ستاد دهه فجر، عضویت در هیئت امنای پیوند اعضای مدیر کل دفتر سرپرستی کمیته امداد، هیئت امنای صندوق قرض‌الحسنه جهاد دانشگاهی و مجمع خیرین سلامت را در کارنامه کاری خود در کمیته امداد امام خمینی(ره) داشت، شهریور ماه سال ۱۳۹۷ و در شب عید بزرگ غدیرخم دعوت حق را لبیک گفت.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
1 + 6 =