۱۵ مرداد ۱۳۹۹،‏ ۱۶:۴۶
کد خبرنگار: 1307
کد خبر: 83897881
۰ نفر

برچسب‌ها

استاندار کرمانشاه: ارتش در کنار مردم است

کرمانشاه- ایرنا- استاندار کرمانشاه با اشاره به رشادت‌های ارتش در طول تاریخ گفت:‌ ارتش در همه بحران‌ها در کنار مردم است.

به گزارش ایرنا، هوشنگ بازوند روز چهارشنبه در آیین بهره برداری از ۴۰۰ واحد مسکونی و طرح اقدام ملی مسکن شهرک پردیس کرمانشاه که با حضور امیر سرتیپ کیومرث حیدری فرمانده نیروی زمینی ارتش و امیر آریانفر ارشد نظامی غرب کشور برگزار شد؛ اظهار داشت: امیر سرتیپ کیومرث حیدری فرمانده شجاع و ولایت مدار ارتش، افتخار همه‌ی ملت ایران و به ویژه کرمانشاه هستند.

وی افزود: اگر در بحران‌های سیل، زلزله و کرونا همراهی ارتش نبود الان کشور می‌بایست هزینه‌های بسیار سنگین تری را می پرداخت.

استاندار کرمانشاه عنوان کرد: در بحران کرونا، ارتش در زمینه ضدعفونی معابر، ارایه خدمات پزشکی و تامین تخت مورد نیاز برای بیماران سنگ تمام گذاشت.

بازوند افزود: افتتاح این پروژه ۴۰۰ واحدی در آستانه عید غدیر یک هدیه ارزشمند به عزیزان ارتشی است و آرامش خانواده های این عزیزان و دعای خیر آنان را در پی دارد.

وی با اشاره به اینکه احداث ۲۵ هزار واحد مسکونی در برنامه اقدام ملی در دست اجرا است در ادامه عنوان کرد: نیمی از این تعداد امسال به پایان می رسد و عملیات اجرایی نیمی دیگر را شروع می کنیم.

استاندار کرمانشاه با اشاره به اینکه حدود چهار هزار و ۵۰۰ میلیارد تومان سرمایه‌گذاری در حوزه مسکن و در قالب طرح اقدام ملی صورت گرفته است در ادامه عنوان کرد: تسهیلات در نظر گرفته شده برای این طرح ۱۰۰ میلیون تومان است که درخواست افزایش این مبلغ را به معاون اول رییس جمهوری ارایه کرده ایم. 

اخبار مرتبط