رسول‌پناه: از ابتدا نیز هدفم مبارزه با فساد بود/ حسن نیت‌مان را به برانکو ثابت کردیم

تهران- ایرنا- سرپرست باشگاه پرسپولیس با بیان اینکه از ابتدای حضورش در این باشگاه در تلاش برای مبارزه با فساد بوده است، گفت: حسن نیت‌مان را به برانکو ثابت کرده‌ایم و به طور حتم مطالبات او را پرداخت خواهیم کرد.

مهدی رسول‌پناه روز چهارشنبه در گفت‌وگویی تلویزیونی در مورد تامین بودجه برای پرداخت مطالبات برانکو، اظهار داشت: در این رابطه اقداماتی انجام دادیم و پنج درصد مطالبات زلاتکو را پرداخت کردیم. همچنین مطالبات ایگور پانادیچ و برانکو را هم پرداخت کردیم. به خاطر اینکه هجم مطالبات برانکو بالا بود بخشی از آن پرداخت شد و در همین راستا نامه‌ای به کمیته انضباطی فیفا ارسال کردیم.

وی افزود: کشور عمان به خاطر ایام عید تا یکشنبه تعطیل است و بلافاصله پس از اینکه پول انتقال بیرانوند به باشگاه آنتورپ بلژیک پرداخت شود، آن را به برانکو می‌دهیم. روز یکشنبه هم بخش دیگری از مطالبات پرداخت خواهد شد.

سرپرست باشگاه پرسپولیس در مورد اینکه آیا فیفا تعطیلی عمان را می‌پذیرد یا خیر، گفت: یکی از بحث‌های اصلی درآمدی ما برای پرداخت پول برانکو، حق انتقال بیرانوند به باشگاه بلژیکی بود اما تا دیشب پول به حساب واسطه ما نشسته بود که امروز انجام شد. به طور حتم در چند روز آینده پول برانکو پرداخت خواهد شد.

وی در مورد اینکه وکیل برانکو پرداخت پول به او را تکذیب کرده، خاطرنشان کرد: بخشی از این پول از طریق مطالبات ما در فیفا پرداخت شده اما انتقال آن زمان بر است. نامه استعلام ما به کمیته انضباطی فیفا ارسال شده است.

رسول‌پناه خاطرنشان کرد: حدود 60 درصد مطالبات برانکو و دستیاران را پرداخت کردیم. باقی پول را هم سریعا پرداخت خواهیم کرد.یک ماه زمان داریم و مشکلی در این باره نیست. هفته آینده بخش دیگری از مطالبات را می‌دهیم. ما حسن نیت پرداخت را به برانکو و دستیاران نشان دادیم.

وی گفت: پول که روز گذشته پرداخت شد، یورو تبدیل به ریال عمان شد و ما حتی کارمزد تبدیل پول به ریال را هم پرداخت کردیم تا حسن نیت‌مان را به برانکو نشان دهیم.

وی در مورد ماجرای دستگیری یکی از مدیران یکی از باشگاه‌های پایتخت خاطرنشان کرد: از روز اولی که در پرسپولیس آمدم، بحث اصلی‌ام مبارزه با فساد بود. حتی روز اول که به باشگاه آمدم، گزارشی به سازمان بازرسی کل کشور و نهادهای امنیتی دادیم و از آنها خواستیم که ورود پیدا کنند. چون این یک نیاز است. آنها تمام مدیران قبل و مدیران جدید هم بررسی کردند و باید پاسخگو باشند.

سرپرست باشگاه پرسپولیس در پاسخ به این پرسش که این دستگیری مربوط به باشگاه پرسپولیس است یا خیر، اضافه کرد: بله.

اخبار مرتبط

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
5 + 6 =