نماینده دلفان در مجلس: مطبوعات نقش مهمی در کاهش آسیب‌های اجتماعی  در جامعه دارند

خرم آباد - ایرنا -⁩ نماینده مردم دلفان و سلسله در مجلس شورای اسلامی گفت: مطبوعات و خبرنگاران نقش مهم و موثری در کاهش اسیب‌های اجتماعی در جامعه دارند و منشا خدمات  و تغییر هستند.

یحیی ابراهیمی روز یکشنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا افزود: ۱۷مرداد مصادف است با شهادت محمود صارمی خبرنگار لرستانی خبرگزاری جمهوری اسلامی است که در افغانستان به شهادت  رسید و نامگذاری این روز بنام روز خبرنگار اقدامی نیک و ارزشمند در جهت تجلیل از سربازان عرصه آگاهی و اطلاع رسانی است.

وی با اشاره به نقش خبرنگاران در توسعه تأکیدکرد: خبرنگاران صادق و دلسوز نقش چشمگیری در توسعه دارند، لذا خبرنگاران را باید از محورهای مهم توسعه یافتگی در هر منطقه دانست و با قلم آزاد و نقدهای منطقی و نقادانه خبرنگاران می توان به توسعه دست یافت.

این نماینده مجلس با بیان اینکه ما مطبوعات را خیلی سیاسی کرده ایم، افزود: مطبوعات آزاد نقش مهمی در کاهش آسیب های اجتماعی و جرم در جامعه دارند.

⁩ابراهیمی با تاکیدبر  نقد دلسوزانه عاری از تخریب افزود: مسئولان و مدیران باید زیر ذره بین شما باشند ونقادانه عملکردها بررسی  گردد.

⁩وی بیان کرد: با تخریب مدیران و مسئولانی که درجهت حل مشکلات مردم و تحول درجامع هستند. و دغدغه مردم را دارند نباید به  خط شد و تخریب نمود.
نماینده مردم دلفان و سلسله افزود: شرط اساسی نقد صادق بودن است مشکلات جامعه را ببینند با چشم ببینند با زبان بیان کنند زمانی متن بازخورد جامعه است که بر اساس صداقت باشد

ابراهیمی گفت: اگر دیدید یک فرد یا مسئولی کار مفیدی انجام می دهد آنرا انتشار دهید و دلسوزانه  اگر خطایی انجام گرفت تذکر دهید

⁩وی با بیان اینکه همه ما عزیزان دغدغه توسعه نیافتگی لرستان و دلفان را داریم و بیان کرد: باید به علل توسعه نیافتگی منطقه پرداخت که چرا شهرستان دلفان در تمام شاخص ها در ردیف های آخر قرار گرفته است.
وی ادامه داد: دراین مدت کوتاه تلاش های چشمگیری برای مطالبه گری منطقه انجام شده است  و تلاش خواهم نمود تمام توان خودرا برای کمک به توسعه منطقه بکار گیرم   ابراهیمی افزود: چرا هنوز در بخش کاکاوند باید مدارس تخریبی وجود داشته باشد و بسیاری از روستاها از داشتن  راه مناسب که یک نیاز اساسی محروم باشند.

وی بیان کرد: من محرومیت  و مظلومیت شهر نورآباد و روستاهای دلفان را از نزدیک دیده ام  و در مجموع  وضعیت منطقه اسف بار ونگران کننده است ⁩وبیشترین ضریب محرومیت در استان لرستان مربوط به نورآباد است⁦

⁩نماینده دلفان و سلسله گفت:از روزی که مورد اعتماد مردم نجیب منطقه قرار گرفته ام و با  عنوان نماینده رسماً  کار خودرا آغاز کرده ام تمام همت وتلاش خود را جهت   مطالبه گری و حرکت در مسیر وعده های داده شده بکار گرفته ام.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
5 + 8 =