۱۵ مرداد ۱۳۹۹،‏ ۱۵:۴۵
کد خبرنگار: 1383
کد خبر: 83897772
۰ نفر

برچسب‌ها

دستگیری ۱۴۷۲ خرده فروش مواد مخدر در تهران

تهران- ایرنا- رئیس پلیس مبارزه با مواد مخدر تهران گفت:در طرح های امنیتی محله محور یک هزار و ۴۷۲ خرده فروش موادمخدر دستگیر و یک هزار و ۱۹۶ معتاد متجاهر محلات شهر تهران در ۱۰روز جمع آوری شدند.

به گزارش ایرنا از پایگاه اطلاع رسانی پلیس تهران بزرگ سرهنگ عبدالوهاب حسنوند روز چهارشنبه در این باره گفت: در راستای ارتقاء امنیت اجتماعی و برخورد با هنجارشکنان جامعه، طرح امنیت محله محور پس از برگزاری جلسه توجیهی برای کارکنان و شناسایی مناطق جرم خیز و آلوده با اقتدار کامل در چندین مرحله در سطح شهر تهران به ویژه مناطق مرکزی شهر تهران به اجرا درآمد.

وی افزود: تیم های عملیاتی پایگاه های پلیس‌ مبارزه با مواد مخدر تهران به همراه ماموران یگان امداد و کلانتری سطح حوزه اجرای طرح در طی ۱۰ روز گذشته موفق به دستگیری یک هزار و ۴۷۲ خرده فروش و توزیع کننده مواد مخدر، ۱۴ قاچاقچی مواد مخدر شدند و از آنان قریب به ۷۰ کیلوگرم انواع مواد مخدر سنتی و صنعتی کشف شد.

رئیس پلیس مبارزه با مواد مخدر تهران با بیان این که در این طرح یک هزار و ۱۹۶ معتاد متجاهر جمع آوری شدند، اظهار داشت: اجرای طرح امنیت محله محور با هدف برقراری نظم و امنیت پایدار به صورت مستمر در سطح شهر تهران اجرا خواهد شد.
 

اخبار مرتبط

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
5 + 3 =