مربی اسبق پرسپولیس: تنها پنج درصد از طلب ما واریز شد

تهران- ایرنا- مربی اسبق تیم فوتبال پرسپولیس گفت: امروز (چهارشنبه) باشگاه پرسپولیس، تنها پنج درصد از طلب ما را پرداخت کرد.

به گزارش خبرنگار ایرنا، باشگاه پرسپولیس تا امشب وقت دارد طلب پول برانکو و دستیارانش را پرداخت کند و در غیر این صورت ممکن است جرایمی مانند بسته شدن پنجره نقل و انتقالاتی و کسر امتیار این باشگاه را تهدید کند.

این در حالی بود که چندی پیش باشگاه پرسپولیس به فیفا برای پرداخت پول «ایگور پانادیچ» و «زلاتکو ایوانکوویچ» نامه زد و درخواست کرد تا از طریق منبع درآمدهای باشگاه، طلب این ۲ مربی پرداخت شود. با این حال هنوز نامه‌ای در این زمینه به دست مربیان اسبق پرسپولیس نرسیده است.

البته باشگاه پرسپولیس برای حل مشکل ۲ دستیار برانکو اقداماتی انجام داد و ۵ درصد از مطالبات آنها را به حساب این مربیان در عمان واریز کرد.

ایگور پانادیچ در گفت‌وگو با خبرنگار ایرنا ضمن تایید این خبر، گفت: زیبا نیست که بگوییم چه مقدار از این پول پرداخت شده است. به اعتقادم دریافت این مبلغ مثل واریز نکردن پول می ماند. باید بدانید امروز فقط ۵ درصد از بدهی از سوی باشگاه پرسپولیس واریز شده است.

وی در مورد اینکه قرار بوده از طریق فیفا مطالبات او و زلاتکو پرداخت شود، افزود: چنین چیزی را نمی‌دانم و هیچ نامه‌ای مبنی بر اینکه فیفا باید این پول را پرداخت کند، دریافت نکردیم و تنها چیزی که مشخص است این است که باشگاه پرسپولیس موظف است تا آغاز روز ۶ آگوست ( ۱۶ مرداد) این پول را پرداخت کند در غیر این صورت با جرایم بزرگی مواجه خواهد شد.

مربی اسبق پرسپولیس تاکید کرد: هنوز اتفاق تازه‌ای رخ نداده و منتظر هستیم تا باشگاه به وظیفه‌اش عمل کند.

اخبار مرتبط

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
4 + 0 =