۱۵ مرداد ۱۳۹۹،‏ ۱۵:۰۳
کد خبرنگار: 2126
کد خبر: 83897664
۰ نفر

برچسب‌ها

۶۶ طرح سرمایه‌گذاری در خراسان رضوی تعیین تکلیف شد

مشهد-ایرنا- مدیرکل امور اقتصادی و دارایی خراسان رضوی گفت: تاکنون ۶۶ مورد از طرحهای شاخص سرمایه‌گذاری در استان طی نشستهای کارگروه ستاد تسهیل و رفع موانع تولید با حضور استاندار تعیین تکلیف شده است.

حسین امیررحیمی روز چهارشنبه در حاشیه نشست کارگروه ستاد تسهیل و رفع موانع تولید خراسان رضوی که به منظور تصمیم‌گیری برای چهار طرح از طرحهای شاخص سرمایه‌گذاری استان برگزار شد افزود: طرحهای اولویت‌دار استان به ۳۳۸ مورد رسیده است که درصد قابل توجهی از اشتغال کل را به خود اختصاص داده‌اند.

وی اضافه کرد: ۲۰۰ طرح از ۳۳۸ طرح اولویت‌دار استان، توسط مرکز خدمات سرمایه‌گذاری خراسان رضوی به صورت ویژه بررسی و برای ۶۶ مورد در جلسات ستاد تسهیل با حضور استاندار تصمیم‌گیری شده است.

به گزارش ایرنا، برای حمایت از سرمایه‌گذاران تاکنون هزار و ۲۴۶ تفاهمنامه در قالب طرح‌های سرمایه‌گذاری با مبلغ دو هزار و ۱۲۰ میلیارد ریال در شهرستان‌های این استان به امضا رسیده که اجرای آنها ۴۸ درصد پیشرفت داشته است.

 ۳۳۸ پروژه از این تعداد به عنوان پروژه‌های بزرگ دارای بیش از ۵۰۰ میلیارد ریال سرمایه‌گذاری و بیش از ۱۰۰ نفر اشتغال در نظر گرفته شده است که برای هر یک از آنها کارگروه ستاد تسهیل با حضور استاندار برگزار می‌شود.

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
7 + 3 =