ذوالنوری: ۱۲ طرح مهم ضدآمریکایی در دستور کار کمیسیون امنیت ملی قرار گرفت

تهران- ایرنا- رییس کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس از بررسی ۱۲ طرح ضدآمریکایی در این کمیسیون خبر داد و گفت: قصد داریم هزینه‌های هرگونه اقدام آمریکا علیه ایران را برای این کشور افزایش دهیم.

به گزارش ایرنا از خانه ملت، مجتبی ذوالنوری روز چهارشنبه با اشاره به تأکیدات مقام معظم رهبری درباره مقابله با اقدامات خصمانه آمریکا، اظهارداشت: مجلس یازدهم دارای روحیه جهادی و ضداستکباری بوده و زمینه‌های مساعدی برای اقدامات لازم علیه آمریکا وجود دارد.

رییس کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی تصریح کرد: کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی از لحاظ تخصص، توانمندی و انگیزه در کار جهادی نسبت به مجالس سابق، در سطح بهتری قرار دارد و با توجه به وجود برخی باورهای اعتقادی در این کمیسیون، می‌توان به آینده آن امیدوار بود.

ذوالنوری با اشاره به بررسی ۱۲ طرح مهم ضدآمریکایی در کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی یادآور شد: این طرح‌ها به تدریج در دستور کار مجلس قرار می‌گیرد تا بتواند اتفاقات جدیدی در احیای منافع ملی و افزایش هزینه برای آمریکایی‌ها در صورت ضربه‌زدن به منافع کشور را رقم بزند و خسارات کشور را جبران کند.

طرح دوفوریتی توقف اجرای پروتکل الحاقی در دستور مجلس قرار گرفت

نماینده مردم قم در مجلس شورای اسلامی خاطرنشان کرد: همچنین طرح دوفوریتی توقف اجرای پروتکل الحاقی در دستور کار هیات رییسه مجلس است و به زودی در دستور کار صحن قرار می‌گیرد.

اخبار مرتبط

سرخط اخبار سیاست

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha