نشست هم‌اندیشی احزاب مقاومت برگزار می‌شود

تهران- ایرنا- حزب مؤتلفه اسلامی از برگزاری دومین نشست احزاب و گروه‌های مقاومت در منطقه به شکل مجازی خبر داد.

به گزارش روابط عمومی حزب موتلفه اسلامی، مهدی تهرانی قائم مقام معاونت بین الملل حزب مؤتلفه اسلامی درباره این نشست که بیست ویکم مردادماه برگزار می‌شود، گفت: پس از شهادت سپهبد حاج قاسم سلیمانی و ابومهدی المهندس در دی 1398، نشستی با حضور تعدادی از احزاب جبهه مقاومت در تهران برگزار شد که به بررسی نحوه تقویت و تعامل احزاب مقاومت و راهکارهای عملی برای اخراج آمریکا از منطقه مورد بحث و بررسی قرار گرفت.

وی ادامه داد: باتوجه به استقبال خوبی که از این نشست به عمل آمد، مقرر شد که این تعامل و ارتباطات استمرار یابد و بر این اساس دومین نشست هم اندیشی احزاب مقاومت در منطقه باتوجه به وضعیت شیوع بیماری کرونا، به‌شکل مجازی برگزار خواهد شد.  

تهرانی خاطرنشان کرد: برای این منظور از احزاب مهم و تأثیرگذار منطقه برای شرکت در این نشست دعوت شده که پیش بینی می‌شود با مشارکت خوبی مواجه شود و دستاوردهای مفیدی نیز به دنبال داشته باشد.

وی اهداف برگزاری این نشست را ایجاد هماهنگی و تعامل میان گروه های سیاسی و جهادی مؤثر در منطقه، هم اندیشی برای تبیین راهکارهای عملی اخراج آمریکا از منطقه به عنوان هدف مشترک، بررسی راهکارهای تحقق تمدن نوین اسلامی در سایه همکاری و تعامل جهان اسلام اعلام کرد.

سرخط اخبار سیاست

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha