۱۵ مرداد ۱۳۹۹،‏ ۱۳:۳۰
کد خبرنگار: 905
کد خبر: 83897580
۰ نفر

برچسب‌ها

موج دوباره شرجی در راه خوزستان

اهواز - ایرنا - مدیرکل هواشناسی خوزستان گفت: افزایش رطوبت از فردا پنجشنبه تا اوایل هفته آینده به طور متناوب در سواحل جنوب شرقی استان پیش‌بینی می‌شود.

به گزارش چهارشنبه ایرنا به نقل از اداره کل هواشناسی خوزستان محمد سبزه زاری بیان کرد: از فردا روند افزایش ۲ تا سه درجه ای دما در استان را خواهیم داشت به گونه ای که در روز شنبه هفته آینده احتمال وقوع دمای ۴۹ درجه در مناطقی از استان مورد انتظار است.

وی افزود: در ۲۴ ساعت گذشته شوش با ۴۹ و ایذه با ۲۲.۲ درجه سانتیگراد به ترتیب بیشترین و کمترین دما را داشتند و حداکثر دمای اهواز ۴۸.۲ و حداقل ۲۸ درجه سانتیگراد گزارش شده است.

سبزه زاری بیان کرد: تا اوایل هفته آینده وزش باد در برخی ساعات متوسط پیش‌بینی می‌شود و طی امروز و فردا خلیج فارس مواج خواهد بود.

رطوبت هوا در اوایل هفته جاری در برخی نقاط خوزستان به بالای ۹۰ درصد رسید.

به دستور استاندار خوزستان به علت افزایش دما و رطوبت، ادارات و بانک‌های۲۲ شهرستان در استان خوزستان در روزهای ۲۹ تا ۳۱ تیرماه تعطیل شدند و ۲۸ تیر و یکم مرداد ماه نیز کاهش ساعت اداری دراستان خوزستان در نظر گرفته شد.

همچنین ساعات کار  ادارات و بانک های سراسر استان در روزهای چهارم تا پنجم و ۱۲ و ۱۳ مرداد ماه کاهش یافت و ششم، هفتم و هشتم مرداد ماه تعطیل شدند.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
1 + 16 =