سرتیپ‌نصیرزاده: دلاوری شهید بابایی در میان میراث‌دارانش ماندگار است

تهران- ایرنا- فرمانده نیروی هوایی ارتش جمهوری اسلامی ایران در پیامی به مناسبت سالگرد شهادت خلبان عباس بابایی نوشت: آموزه‌های بی‌مانند دلیری و مردمداری و شکوه دلاوری آن معلم پرواز و اخلاق در میان شاگردان و میراث دارانش زنده و ماندگار است.

به گزارش ایرنا از روابط عمومی نیروی هوایی ارتش، سرتیپ خلبان عزیز نصیرزاده روز چهارشنبه به مناسبت سی و سومین سالگرد شهادت سرلشکر خلبان عباس بابایی پیامی با صدور پیامی اظهار داشت: تقارن سالروز شهادت الگوی ایثار و اسوه اخلاص، شهید سرلشکر خلبان عباس بابایی با ایام فراگیری کرونا، دست ما را از دامن فیض مراسم گرامیداشت وی کوتاه کرد.

فرمانده نیروی هوایی ارتش افزود: اما او و آموزه‌های بی‌مانند دلیری و مردمداری و شکوه دلاوری توام با رأفت اسلامی آن معلم پرواز و اخلاق که مصداق بارز "اشداء علی الکفار رحماء بینهم" بود، در بین شاگردان و میراث دارانش زنده و ماندگار است.

نصیرزاده خاطرنشان کرد: در سالروز آخرین پرواز معلم رشید و سرو شهید نیروی هوایی ارتش جمهوری اسلامی ایران سرلشکر خلبان عباس بابایی، به روان پاکش درود می‌فرستیم و با چشمداشت به دستگیری غیبی، دعای مجیب و شفاعت وی، میثاق دوباره می‌بندیم که در مسیر پربهجت ولایت‌مداری و دفاع از مرزهای زمینی و اعتقادی ایران عزیز گام برداریم.
شهید بابایی در روز عید قربان سال ۱۳۶۶ هنگامی که در حال بازگشت از یک ماموریت برون مرزی بود به درجه رفیع شهادت نائل آمد.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
3 + 3 =