فرمانده سپاه سمنان: رسانه‌ها با تولید محتوا تبلیغات دشمن را بشکنند

سمنان- ایرنا- فرمانده سپاه قائم آل محمد (عج) استان سمنان گفت: دشمنان با بزرگنمایی مشکلات و القای ناامیدی در جامعه به دنبال دستیابی به اهداف شوم خود هستند و رسانه‌های داخلی با تولید محتوا نقشی مهم در شکستن این نوع تبلیغات دارند.

سردار سرتیپ دوم حمید دامغانی روز چهارشنبه در بازدید از خبرگزاری جمهوری اسلامی استان سمنان (ایرنا) در آستانه هفدهم مرداد روز خبرنگار ابراز داشت: دشمن برای ایجاد جنگ روانی در کشور برنامه‌ریزی کرده و در این جنگ فعالیت رسانه های داخلی با محتوای مناسب موجب شکست برنامه دشمن می‌شود.

وی ادامه داد: شرایط فعلی که بدخواهان نظام جمهوری اسلامی اعمال فشار معیشتی و اقتصادی به کشور را برنامه‌ریزی کردند رسانه ها نقشی مهم در آگاهی بخشی به جامعه دارند.

وی بیان کرد: در زمان حاضر بیش از اینکه فشار معیشتی و اقتصادی مردم را برنجاند، جو روانی ایجاد شده موجب اذیت مردم می‌شود و رسانه‌های داخلی و دوست‌دار نظام جمهوری اسلامی باید برای خنثی کردن این دسیسه بیش از پیش تلاش کنند.

دامغانی تصریح کرد: رسانه‌ها باید مردم را در ابعاد مختلف از  واقعیت‌ها مطلع کنند و با  تنویر افکار عمومی موجب امیدافزایی در جامعه و زمینه‌ساز تحقق منویات مقام معظم رهبری شوند.

وی یادآور شد: رسانه‌ها ضمن حفظ رسالت مطالبه‌گری با انتشار خبرهای امیدوارکننده و ترسیم چشم‌انداز درست و روشن از کشور سعی بر تقویت نشاط و امید در جامعه  داشته باشند.

فرمانده سپاه قائم آل محمد (عج) استان سمنان خاطرنشان کرد:  رسانه‌های استان اخلاق مدار هستند و با رعایت سه اصل صحت، دقت و سرعت در آگاهی رسانی به جامعه نقشی مهم ایفا می‌کنند.

محمد جهانگیریان رییس خبرگزاری جمهوری اسلامی (ایرنا) استان سمنان نیز در این بازدید گزارشی از فعالیت‌ها و سیاست‌های کاری این رسانه در استان ارائه کرد.

 شهید محمود صارمی خبرنگار خبرگزاری جمهوری اسلامی (ایرنا) خبرنگاری جسور و شجاع در عرصه اطلاع رسانی بود که هفدهم مرداد ۱۳۷۷  با نثار جان خود در اطلاع رسانی به عنوان نماینده ایرنا در کشور افغانستان، توانست حقیقت نون والقلم را عینیت بخشد.

برای دیدن گزارش تصویری مرتبط این خبر اینجا کلیک کنید.

اخبار مرتبط

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
8 + 4 =