۱۵ مرداد ۱۳۹۹،‏ ۱۴:۵۳
کد خبرنگار: 1416
کد خبر: 83897495
۰ نفر

برچسب‌ها

انشعابات غیرمجاز آب در خلخال قطع شد

اردبیل _ ایرنا _ سرپرست شرکت آب و فاضلاب خلخال گفت: شناسایی و برخورد جدی با مشترکان غیرمجاز آب در دستور کار این شرکت قرار گرفته و آب افرادی که اقدام به انشعاب غیرمجاز و مخفیانه از شبکه آب شرب کرده بودند، قطع شد.

سیداحمد دیباج لطیفی روز چهارشنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا افزود: با توجه به افزایش موارد سرقت انشعاب آب مخفیانه و شبانه از شبکه‌های آبرسانی در مناطق شهری و روستایی این شهرستان ،افزایش شدت برخورد با متخلفان آب در دستور کار این شرکت قرار گرفته است.

وی اظهارداشت: علاوه بر قطع انشعاب آب و اعمال جریمه نقدی استفاده‌کنندگان غیرمجاز آب ، در صورت لزوم افراد متخلف به مراجع قضایی معرفی خواهند شد.
سرپرست شرکت آب و فاضلاب خلخال همچنین گفت: در چهار ماه گذشته ۳۰ مشترک غیرمجاز آب در خلخال شناسایی شده که تعدادی از متخلفان با اخذ جریمه و پرداخت حق انشعاب به شرکت انشعاب آب شرب خود را تبدیل به انشعاب مجاز کرده و آب تعدادی هم قطع و این افراد به دستگاه قضایی معرفی شدند.

وی با بیان اینکه دست‌کاری در کنتور آب و تجهیزات آبرسانی مشترکین آب تخلف محسوب شده و با متخلفان برخورد قانونی می‌شود، از شناسایی ۵۰ مورد تخلفات مربوط به دست‌کاری در کنتور آب و اعمال جریمه در حق متخلفان خبر داد.

لطیفی گفت: با توجه به قرار گرفتن در فصل تابستان ،افزایش دمای هوا و افزایش مصرف آب از مشترکین آب ساکن در شهر و روستاهای این شهرستان درخواست می‌شود تا ضمن همکاری با این شرکت در گزارش تخلفات انشعابات غیرمجاز از شبکه آبرسانی ،آب سالم و بهداشتی شبکه را با مصرف بهینه و جلوگیری از هدر رفت آب مدیریت کنند.

وی با اشاره به مشکل افت فشار آب اهالی ساکن در مناطق مرتفع و بالاتر از منبع‌های ذخیره و فشار آب شبکه آب شرب خلخال اظهارداشت: با اجرای طرح زون سه شبکه آبرسانی خلخال بزودی مشکل کمبود و قطعی آب مناطق مرتفع و حاشیه‌نشین شهر حل خواهد شد.

خلخال در جنوب اردبیل قرار دارد.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
9 + 7 =