دبیر یازدهمین جشنواره دوسالانه عکس رشد منصوب شد

تهران- ایرنا- رییس سازمان پژوهش و برنامه‌ریزی آموزشی، پرویز قراگوزلی را به سمت دبیری یازدهمین جشنواره دوسالانه عکس رشد منصوب کرد.

به گزارش روز چهارشنبه واحد خبر و رسانه دفتر انتشارات و فناوری آموزشی، حسن ملکی طی ابلاغی پرویز قراگوزلی را به سمت دبیری یازدهمین جشنواره دوسالانه عکس رشد منصوب کرد.

در بخشی از این ابلاغ آمده است: نظر به تعهد، شایستگی، شناخت خوب و تجربه‌های ارزشمندتان در امور هنری شما را به عنوان دبیر یازدهمین جشنواره دوسالانه عکس رشد منصوب می کنم. توسعه عکس‌های مناسب حوزه تعلیم و تربیت به منظور بهبود فرایند یاددهی‌ـ یادگیری، تحقق اهداف برنامه تحول بنیادین آموزش و پرورش و ارتقای سطح تولیدات بسته‌های یادگیری از جمله اهدافی است که این جشنواره دنبال می‌کند.

وی اظهار امیدواری کرد که با برگزاری موفق این جشنواره و اهتمام در اموری چون استفاده از آثار راه یافته به جشنواره در تولید همه منابع آموزشی ـ تولیدی سازمان، همسویی و هماهنگی جشنواره با اهداف تربیتی منابع تولیدی سازمان، تقویت ارتباط عکاسان با سازمان، شناسایی عکاسان و حمایت از آن‌ها و...  موفقیت و رشد همه جانبه در این جشنواره اتفاق افتد.

رییس سازمان برنامه ریزی آموزشی بر رعایت تمام پروتکل‌های بهداشتی با حفظ فاصله‌گذاری‌های اجتماعی از آغاز تا پایان جشنواره به منظور صیانت از سلامتی تمام مخاطبان و دست‌اندرکاران سازمانی و برون‌سازمانی تأکید کرد.

اخبار مرتبط

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
3 + 3 =