۱۵ مرداد ۱۳۹۹،‏ ۱۴:۴۳
کد خبرنگار: 1823
کد خبر: 83897463
۰ نفر

برچسب‌ها

باند سارقان منازل کوهپایه منهدم شد

کرمان - ایرنا - فرمانده انتظامی شهرستان کرمان از دستگیری باند چهار نفره سارقان منازل کوهپایه و اعتراف آن ها به ۲۰ فقره سرقت در عملیات ماموران انتظامی پاسگاه ده لولو خبر داد.

سرهنگ محمدرضا فدا در گفت و گو با خبرنگار ایرنا افزود: در پی وقوع چندین فقره سرقت منازل در دهستان کوهپایه کرمان، دستگیری سارقان این سرقت ها به صورت ویژه در دستور کار پلیس قرار گرفت.

وی اظهار داشت: ماموران انتظامی پاسگاه ده لولو با انجام اقدامات اطلاعاتی و همچنین بازبینی دوربین های مداربسته اطراف محل های سرقت، چهار متهم را شناسایی و با هماهنگی مقام قضایی آن ها را در یک عملیات ضربتی در مخفیگاهشان دستگیر کردند.

سرهنگ فدا با اشاره به کشف مقداری از اموال مسروقه از مخفیگاه این سارقان تصریح کرد: متهمان در تحقیقات پلیسی و پس از ارائه مستندات موجود چاره ای جز اعتراف نداشتند و به ۲۰ فقره سرقت منازل در دهستان کوهپایه اعتراف کردند.

فرمانده انتظامی شهرستان کرمان همچنین افزود: مقابله قاطعانه با مخلان امنیت و آرامش مردم از اولویت اصلی پلیس کرمان بوده و نیروی انتظامی برابر قانون با اینگونه افراد برخورد خواهد کرد، لذا در این راه نیاز به همکاری آحاد مردم است و شهروندان عزیز می توانند با رعایت توصیه های پلیس نقش به سزایی در پیشگیری از جرایم خصوصا سرقت داشته باشند.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
9 + 0 =