شمار بستری شدگان کرونا در البرز ۱۳ هزار و  ۱۴۴ نفر شد

کرج - ایرنا - رییس دانشگاه علوم پزشکی استان البرز اعلام کرد که با بستری شدن ۸۱ مورد جدید، شمار بیماران مشکوک ، متحمل و قطعی کرونا در این استان به ۱۳ هزارو ۱۴۴ نفر رسید.

گزارش روز چهارشنبه مرکز اطلاع رسانی دانشگاه علوم پزشکی البرز به نقل از دکتر حسین کریم حاکی است که  طی ۲۴ ساعت گذشته ۵۴۷ بیمار جدید به مراکز بیمارستانی البرز مراجعه کردند که ۸۱ نفر آنان بستری شدند.

رییس دانشگاه علوم پزشکی البرز گفت:  مجموع کل موارد بستری شامل  قطعی ، محتمل و مشکوک  از ابتدای شیوع کرونا تا به امروز در استان البرز ۱۳ هزارو ۱۴۴ نفر بوده که از این تعداد ۱۱ هزار و ۳۵۸  مورد قطعی مثبت تشخیص داده شده است.

 کریم با بیان اینکه در زمان حاضر  تعداد  ۵۴۷ نفر شامل  قطعی ، محتمل و مشکوک  در مراکز درمانی البرز بستری هستند، افزود: از این تعداد  تاکنون ۲۱۵ نفر بیمار قطعی کووید- ۱۹ تشخیص داده شده است.

رییس دانشگاه  علوم پزشکی البرز عنوان کرد: متاسفانه در ۲۴ ساعت گذشته هفت بیمار کووید- ۱۹ در البرز جان خود را از دست دادند و مجموع جان باختگان این بیماری  در استان به ۷۷۷ نفر رسید .
دکتر کریم تصریح کرد: از ابتدای شیوع کرونا تا کنون ۱۱ هزار و ۸۰۶ نفر  از مراکز درمانی ترخیص  شده اند.

بیماران متحمل به افرادی گفته می شود که پزشکان احتمال ابتلای آنان به ویروس کرونا تشخیص می دهند و بیماران مشکوک شامل افرادی است که دارای یک یا چند علائم مشابه کرونا هستند.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
4 + 14 =