مشکل افت فشار آب چند روستای ایذه برطرف شد

اهواز - ایرنا - مدیر امور آبفا ایذه گفت: با نصب ۲ دستگاه الکتروپمپ، مشکل آب شرب چندین روستا در بخش‌های سوسن و مرکزی برطرف شد.

سید رامین موسوی چهارشنبه به خبرنگار ایرنا گفت: در برخی روستاهای شهرستان به دلایلی همچون فرسوده بودن تجهیزات با مشکل افت فشار و قطعی آب مواجه هستیم.

وی افزود: در همین راستا برای افزایش دبی آب و تأمین نیاز آبی تاسیسات شماره یک روستاهای بخش سوسن، با تعویض و نصب یک عدد الکتروپمپ ۹۲ کیلووات پس از تلاش های بی وقفه ۲۴ ساعته پرسنل این امور با موفقیت در مدار قرار گرفت.

مدیر امور آبفا ایذه ادامه داد: تاسیسات شماره یک سوسن ساکنین روستاهای جواد سعیدی، لولو، بنه تیمور، مهرنان یک و ۲، سرقلعه، اردفه، درویش سعیدی، شهرک منجفکه، دوپک انصاری، برآفتاب یک و۲، یگاوی، پلم باغی، سرچاه دوپک را تأمین می‌کرد که به دلیل خرابی سریعا به منظور جلوگیری از قطع آب اهالی در دستور کار قرار گرفت و رفع عیب و وارد مدار شد.

 موسوی در ادامه با اشاره به نصب و راه اندازی یک الکتروپمپ شناور 110 کیلووات در تاسیسات مربوط به آبرسانی روستاهای حومه سراک اظهار داشت: با نصب این الکتروپمپ مشکل افت فشار روستاهای سراک، تلخاب و حومه در بخش مرکزی شهرستان به صورت کامل مرتفع شد.

شهرستان ایذه با ۲۳۰ هزار نفر جمعیت در فاصله ۱۸۳ کیلومتری اهواز در شرق خوزستان و در دامنه رشته کوه زاگرس واقع شده‌است.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
1 + 10 =