۱۵ مرداد ۱۳۹۹،‏ ۱۲:۱۹
کد خبرنگار: 2158
کد خبر: 83897450
۰ نفر

برچسب‌ها

راه اندازی خطوط جدید نساجی بروجرد سبب افزایش صادرات خواهد شد

بروجرد - ایرنا - معاون هماهنگی امور اقتصادی استانداری لرستان گفت: راه اندازی خطوط جدید در واحدهای رنگرزی و ریسندگی نساجی بروجرد افزایش تولید و صادرات را به همراه دارد.

اسد عبدالهی در مراسم افتتاح ۲ خط جدید در نساجی بروجرد در جمع خبرنگاران افزود: نساجی بروجرد یکی از کارخانه های اقتصادی و موفق لرستان است که بیش از یکهزار نیرو در این واحد مشغول به کار هستند.

وی اضافه کرد: امروز در چند بخش این واحد تولیدی تغییراتی ایجاد شده که در قسمت ریسندگی و رنگرزی، تکنولوژی جدید و بروز کردن تجهیزات در این بخش ها قرار گرفته است.

عبدالهی اظهار کرد: نساجی بروجرد بروز کردن تجهیزات را مد نظر دارد و با پیگیری های صورت گرفته، تکنولوژی این واحد بروز شده و برخی از قسمتها تجهیزاتش تغییر پیدا کرده است.

معاون اقتصادی استانداری لرستان با اشاره به افزایش تولید در این واحد تولیدی گفت: پیگیری های صورت گرفته در آینده دو کارکرد مثبت دارد که یکی افزایش تولید است به طوری که تولید در این بخش دو برابر افزایش می یابد و کارکرد دیگر این که زمینه برای صادرات فراهم می شود.

وی بیان کرد: تاکنون حمایت هایی از نساجی بروجرد برای رونق تولید صورت گرفته چرا که نساجی یکی از واحدهای تولیدی موفق استان است و علیرغم اینکه محدودیت هایی در بحث کرونا و تحریم ها مشکلاتی ایجاد شده اما این واحد تولیدی از این آزمون ها سربلند بیرون آمده است.

عبدالهی افزود: این واحد تولیدی با تجهیزات بروز علاوه بر این که نیاز کشور را تامین می کند، در آینده نیاز برخی از کشورها را تامین می کند.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
3 + 7 =