۱۵ مرداد ۱۳۹۹،‏ ۱۲:۳۵
کد خبرنگار: 1053
کد خبر: 83897378
۰ نفر

برچسب‌ها

بسیج در همه شرایط کنار مردم خواهد بود

قزوین - ایرنا - فرمانده سپاه ناحیه امام حسن مجتبی (ع) قزوین گفت: بسیج از آغاز پیروزی انقلاب اسلامی و در همه شرایط از جمله دوران جنگ تحمیلی و سازندگی با بصیرت و ولایتمداری نقش خود را به خوبی ایفا کرده و در کنار مردم بوده است.

سرهنگ علیرضا حیدری روز چهارشنبه و در حاشیه نخستین رزمایش مومنانه سپاه ناحیه امام حسن مجتبی (ع) اظهار داشت: در دوران شیوع ویروس کرونا متاسفانه بسیاری از شهروندان ما با مشکلات معیشتی روبرو شدند که سپاه همراه با بسیج برای کمک رسانی به مردم شریف، مومن و انقلابی پا به عرصه کمک رسانی نهادند.

وی ادامه داد: توزیع ۱۵ هزار پرس غذا، هفت هزار بسته فرهنگی، ذبح ۴۵ راس گوسفند، توزیع جهیزیه و بسته‌های معیشتی در قالب ۲۰ هزار بسته از جمله کمک‌های مومنانه سپاه بوده که در سطح استان از امروز توزیع آن آغاز خواهد شد.

دبیر رزمایش و مسوول بسیج سازندگی استان قزوین نیز در این رابطه به خبرنگار ایرنا گفت: در نخستین رزمایش مومنانه سپاه، تنوعی از خدمات شامل ارایه ۳۰۰ بسته جهیزیه به زوج‌های جوان، توزیع لوازم التحریر که از شهریورماه آغاز خواهد شد، اهدای خون کارکنان سپاه و کمک به آزادی زندانیان از جمله کمک‌های مومنانه سپاه ناحیه امام حسن مجتبی (ع) است که در سه مرحله به انجام می‌رسد.

به گفته سرهنگ مهدی صادق‌پور، مراحل بعدی رزمایش سپاه هفته نخست محرم و دهه آخر ماه صفر خواهد بود.

وی با اشاره به راه‌اندازی سه کارگاه خیاطی در آبیک، دانسفهان و هرایین آوج، افزود: با برپایی کارگاه‌های تولیدی خیاطی ۵۰ فرصت اشتغالزایی مستقیم در سطح مناطق یاد شده برای بانوان سرپرست خانوار ایجاد خواهد شد.

در نخستین رزمایش مومنانه سپاه ناحیه امام حسن مجتبی (ع) ۲۰ هزار بسته معیشتی شامل انواع حبوبات، شکر، ماکارانی، برنج، رب، قند و شکر، هر بسته به ارزش ۳۵۰ هزار تومان در سطح استان قزوین توزیع شد.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
2 + 0 =