۳۲ میلیارد ریال اعتبار به بخش عمرانی پزشکی قانونی کرمان اختصاص یافت

کرمان - ایرنا - معاون توسعه و پشتیبانی سازمان پزشکی قانونی کشور گفت: ۳۲ میلیارد ریال اعتبار به بخش عمرانی پزشک قانونی استان کرمان اختصاص یافت.

به گزارش ایرنا، رضا حاج منوچهری روز چهارشنبه در حاشیه آیین آغاز عملیات اجرایی ساختمان پزشک قانونی ریگان افزود: پیرو سیاست های کلان و فرمایشات مقام معظم رهبری و همچنین دستورات ریاست قوه قضائیه از چندی پیش برنامه ای با عنوان عدالت در دسترسی و خدمات رسانی به مردم کشورمان در دستور کار قرار گرفت.

وی بیان داشت: در همین راستا ۴۹ مرکز پزشکی قانونی خارج از چارچوب در کشور دایر و در استان کرمان ۲ مرکز قلعه گنج و کوهبنان افتتاح وراه اندازی شد.

معاون توسعه و پشتیبانی سازمان پزشکی قانونی کشور ادامه داد: این مراکز در قالب چهارچوب عدالت و خدمات رسانی در استان کرمان دایر شدند.

حاج منوچهری ابراز کرد: همچنین خارج از چهارچوب های پرداختی که به صورت معمول انجام می شود ۳۲ میلیارد ریال به منظور امور عمرانی پزشکی قانونی استان کرمان اختصاص یافت.

وی افزود: با اعتبار تخصیص یافته مجموعه های عمرانی پزشکی قانونی دز استان  کرمان به سرانجام می رسد.

معاون سازمان پزشکی قانونی بیان داشت: امروز کلنگ احداث ساختمان پزشکی قانونی ریگان در زمینی به مساحت هزار متر مربع به زمین زده شد.

حاج منوچهری تصریح کرد: برای ساخت ساختمان این مرکز در ریگان سه میلیارد ریال از اعتبارات شهرستانی اختصاص یافت.

وی افزود: با پیگیری های صورت گرفته توسط فرمانداری به زودی ساختمان پزشکی قانونی در ریگان ساخته می شود و به بهره برداری خواهد رسید.

ریگان تا مرکز استان کرمان ۲۸۵ کیلومتر فاصله دارد.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
7 + 0 =