روزانه سه هزار ماسک در ایرانشهر تولید می‌شود

زاهدان- ایرنا- رییس اداره بهزیستی ایرانشهر در جنوب سیستان و بلوچستان گفت: زنان سرپرست خانوار زیر پوشش بهزیستی در این شهرستان روزانه بیش‌از سه هزار عدد ماسک تولید و روانه بازار مصرف میکنند.

ابراهیم نرماشیری روز چهارشنبه در گفت‌وگو با خبرنگار ایرنا اظهارداشت: مهمترین دغدغه امروز در بین مردم تهیه ماسک‌های بهداشتی محسوب می‌شود که در این راستا برای کمک به روند کنترل و پیشگیری از ویروس کرونا اداره بهزیستی ایرانشهر نیز اقدام به تولید ماسک‌های بهداشتی یکبار مصرف کرده است. 

وی بیان کرد: با گذشت بیش‌از ۶ ماه از شیوع کرونا این ویروس همچنان در منطقه جولان می‌دهد و تنها راه پیشگیری آن رعایت فاصله گذاری اجتماعی و استفاده از ماسک است. 

رییس اداره بهزیستی ایرانشهر گفت: مناطق حاشیه شهر و افراد بی‌بضاعت آسیب پذیرترین قشر جامعه هستند به طوریکه کارگاه‌های خیاطی تحت نظارت بهزیستی از روزهای اول شیوع کرونا در این مناطق برای تهیه ماسک راه اندازی شد.

وی ادامه داد: هم‌اینک گروه همیار خیاطی مهتاب متشکل از ۱۵ نفر از زنان سرپرست خانوار به سفارش معاونت غذا و داروی دانشگاه علوم پزشکی ایرانشهر روزانه سه هزار عدد ماسک تولید می‌کنند.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
9 + 8 =