رییس سازمان اداری و استخدامی مهمان پنجمین برنامه گفتگوی شبکه شاد

تهران- ایرنا- پنجمین برنامه گفتگوی هفته در راستای سلسله برنامه‌های گفتگو بر محور تحول با حضور رییس سازمان اداری و استخدامی کشور به‌عنوان مهمان ویژه، نوزدهم مردادماه به‌صورت زنده در بستر شبکه شاد برگزار می‌شود.

به گزارش روز چهارشنبه مرکز اطلاع‌رسانی و روابط عمومی وزارت آموزش‌وپرورش، برنامه «گفتگوی هفته» در راستای برگزاری سلسله برنامه‌های گفتگو بر محور تحول، باهدف ایجاد ارتباط و تعامل دوسویه بین وزارت آموزش‌وپرورش و سایر دستگاه‌ها به‌صورت منظم و هفتگی و از طریق شبکه شاد برگزار می‌شود.

در این برنامه هفتگی، به‌تناسب موضوع‌های جاری آموزش‌وپرورش، مهمان ویژه یکی از شخصیت‌های عالی‌رتبه کشوری است. در همین راستا پنجمین برنامه گفتگوی هفته روز یکشنبه نوزدهم مردادماه با حضور جمشید انصاری رییس سازمان اداری و استخدامی برگزار می‌شود.

این نشست مجازی با مدیریت وزیر آموزش‌وپرورش و با حضور شورای معاونان در سالن جلسات ساختمان شهید رجایی برگزار و علاوه بر ۳۱ مدیرکل آموزش‌وپرورش استان‌ها، روسای۷۶۰ منطقه آموزش‌وپرورش سراسر کشور به‌طور مستقیم شاهد این برنامه در بستر شبکه شاد خواهند بود.

 تاکنون محمدباقر نوبخت معاون رییس‌جمهوری و رییس سازمان برنامه‌وبودجه کشور، رضا اردکانیان وزیر نیرو، عبدالرضا رحمانی فضلی وزیر کشور و محمد اسلامی وزیر راه و شهرسازی با عنوان مهمان ویژه در سلسله برنامه‌های گفتگو بر محور تحول حضور یافتنه اند و با ایراد سخنرانی و برشمردن حوزه‌های مشترک همکاری به سؤالات اعضای شورای معاونان و مدیران کل استان‌ها پاسخ داده اند.

اخبار مرتبط

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
9 + 0 =