رییس بسیج رسانه: خبرنگاران نباید مشکل معیشتی داشته باشند

یزد- ایرنا - رییس بسیج رسانه یزد گفت: خبرنگاران برای اینکه در انجام رسالت خطیر خود که اطلاع‌رسانی و فرهنگ‌سازی است خوب عمل کنند باید علاوه بر ارتقای منزلت، مشکل معیشتی آنها هم برطرف شود.

به گزارش ایرنا، مصطفی گل‌محمدی روز چهارشنبه در آستانه روز خبرنگار ( ۱۷ مرداد ) در دیدار و گفت و گو با خبرنگار پیشکسوت یزد افزود: اگر خبرنگاران دغدغه اقتصادی نداشته باشند بهتر می‌توانند به رسالت خود در عرصه اطلاع رسانی عمل کنند.

وی ادامه داد: خبرنگاران رسانه‌های گروهی باید همانند سایر مشاغل برای فعالیت بهتر و همیشگی استخدام شوند و با بهره‌گیری از دانش روز  بتوانند به نقش آفرینی و خدمت به کشور و مردم موفق باشند .

این مسوول اظهار کرد: به مناسبت روز خبرنگار توسط این تشکل برنامه‌های مختلفی پیش‌بینی شده که اساس تمامی آنها تجلیل از خبرنگاران پیشکسوت و حضور در منزل شهیدان اصحاب رسانه است.

گل محمدی گفت: روز خبرنگار باید در عمل روز تکریم کسانی باشد که در طول سال با تحمل سختی کار برای انعکاس خدمات نظام و انقلاب اسلامی و عملکرد دستگاه‌های اجرایی فعالیت می‌کنند.

در این دیدار از محمدحسین صداقت مدیر مسوول نشریه جام یزد قدردانی شد.       

بسیج رسانه استان یزد فعالیت خود را از سال ۱۳۹۱ آغاز کرد

۱۷ مرداد "روز خبرنگار" سالروز شهادت محمود صارمی خبرنگار خبرگزاریِ جمهوری اسلامی است که به همراه هشت نفر از اعضای کنسولگری ایران در مزار شریف افغانستان به دست گروهک تروریستی طالبان به شهادت رسید.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
3 + 2 =