فرماندار کرج از بی توجهی به پروتکل های بهداشتی گلایه کرد

کرج - ایرنا- معاون استاندار البرز و فرماندار ویژه کرج با گلایه از رعایت نشدن نکات بهداشتی توسط برخی از مردم تاکید کرد: درصورت تداوم بی توجهی به پروتکل های بهداشتی محدودیت های کرونایی دراین شهرستان ادامه خواهد یافت.

غفور قاسم پور روز چهارشنبه در جمع مدیران کرج افزود: افزایش پاساژگردی ها و سفرهای غیر ضروری  موجب تداوم وضعیت قرمز در کرج است و از مردم تقاضا می شود تا برای حفظ سلامت خود و اطرافیان شان از حضور حداکثری در اجتماع ها و مراکز خرید پرهیز کنند.

وی ادامه داد:  آمارها حاکی از آن است که هنوز به شرایط مطلوب نرسیده ایم و یکی از دلایل آن نیز بی توجهی برخی به تذکرات و توصیه های اجتماعی و بهداشتی است.

قاسم پور با بیان اینکه کرج هنوز در وضعیت قرمز کرونا قرار دارد، گفت:  سفرهای تابستانی هم به رغم توصیه های لازم هنوز تعطیل نشده است و این روند افزایش شیوع و انتقال بیماری را بالا می برد.

فرمانداری کرج طی اطلاعیه ای در تیرماه فعالیت  تمام مراکز پرخطر در شهرستان کرج شامل؛دانشگاه ها، مدارس، حوزه های علمیه، آموزشگاه های فنی و حرفه ای، زبانسراها، آموزشگاه ها، کتابخانه ها، مهدکودک ها، استخرهای سرپوشیده، سینما، تئاتر و مراکز مشابه، موزه ها، باغ موزه ها، تالارهای پذیرایی، آرایشگاه های زنانه و سالن های زیبایی، مساجد، مصلی ها، باشگاه های ورزشی پربرخورد مانند کشتی، کاراته، جودو ، مدارس شبانه روزی، قهوه خانه ها، چایخانه ها با عرضه مواد دخانی، باغ وحش ها و شهربازی ها، مراکز تفریحی و آبی ، باشگاه های ورزشی سالنی، به مدت یک هفته تعطیل می باشد و برگزاری هر گونه مراسم اجتماعی، فرهنگی، مذهبی و همایش را با هدف پیشگیری از شیوع بیماری ویروسی کرونا متوقف اعلام کرده بود. 

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
2 + 12 =