۶۰ طرح عمرانی و اقتصادی در شهرستان فراهان آماده بهره‌برداری است

اراک - ایرنا - فرماندار شهرستان فراهان گفت: عملیات اجرایی ۶۰ طرح عمرانی و اقتصادی در نقاط مختلف این استان به پایان رسیده و در هفته دولت امسال(دوم تا هفتم شهریورماه) به بهره‌برداری می‌رسند.

«حسن خزایی‌پور» روز چهارشنبه در گفت و گو با ایرنا افزود: عملیات اجرایی سه طرح عمرانی و اقتصادی نیز همزمان با هفته دولت در نقاط مختلف شهری و روستایی شهرستان فراهان آغاز می‌شود.

وی ادامه داد: از مجموع ۶۳ طرح اقتصادی و عمرانی شهرستان فراهان که در هفته دولت بهره‌برداری یا عملیات اجرایی آنها آغاز می‌شود ۵۶ طرح در حوزه عمرانی و هفت طرح دیگر نیز در حوزه اقتصادی است.

فرماندار شهرستان فراهان بیان کرد: برای اجرای طرح‌هایی که در هفته دولت در شهرستان فراهان مورد بهره‌برداری قرار می‌گیرkد ، بالغ بر ۲۵۲ میلیارد ریال هزینه شده که پنج طرح از منابع ملی و ۵۸ پروژه دیگر از منابع استانی و سایر تامین شده است.

خزائی پور اظهار داشت: با بهره برداری از این طرح‌ها برای ۲۲۸ نفر در شهرستان فراهان به طور مستقیم و برای ۳۴۸ نفر غیر مستقیم ایجاد شغل می‌شود.

شهرستان فراهان به مرکزیت شهر فرمهین بالغ بر ۵۰ هزار نفر جمعیت دارد و در ۴۵ کیلومتری شمال اراک -مرکز استان مرکزی- واقع شده است.

اخبار مرتبط

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
8 + 8 =