دبیر: تعطیلی لیگ برتر به ضرر کشتی‌گیران خواهد شد

تهران - ایرنا- رییس فدراسیون کشتی از لطمه بزرگ به ورزش اول کشور و همچنین متضرر شدن کشتی گیران با تعطیلی مسابقات به ویژه لیگ برتر در نشست هیات رییسه سازمان لیگ خبر داد.

به گزارش ایرنا، این نشست که در راستای درخواست اهالی کشتی به ویژه کشتی‌گیران برای برگزاری لیگ کشتی در سال ۹۹، برگزار شد،  رییس سازمان لیگ کشتی آخرین شرایط برای برگزاری بیستمین دوره لیگ برتر کشتی، ‌ جام یادگار امام(ره) را تشریح کرد.

«علی کریمی فیروزجایی» عضو هیات رییسه سازمان لیگ نیز با حمایت از برگزاری مسابقات لیگ کشتی با رعایت پروتکل‌های بهداشتی از تلاش خود جهت صدور مجوز راه‌اندازی این رقابت‌ها با هماهنگی فدراسیون و سازمان لیگ کشتی خبر داد.

«مجتبی زینی‌وند»  معاون وزارت آموزش و پرورش و رییس سازمان مدارس غیردولتی که عضو  سازمان لیگ کشتی شده است،  حمایت خود را از سازمان لیگ و فدراسیون در حوزه کشتی پایه و مدارس اعلام  کرد و گفت: با توجه به قدمت کشتی این رشته نیاز به فرهنگ‌سازی و جریان‌سازی دارد.

همچنین بسیاری از کشتی‌گیران از سازمان لیگ برای برگزاری مسابقات لیگ را درخواست کردند و قرار شد، رایزنی‌های لازم جهت تدوین و تایید پروتکل‌های بهداشتی و در نهایت صدور مجوز برای برگزاری این رقابت‌ها از سوی اعضای هیات رییسه، مسوولان سازمان لیگ و فدراسیون کشتی با مسوولان وزارت بهداشت، وزارت ورزش و ستاد مقابله با کرونا صورت گیرد.

اخبار مرتبط

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
9 + 2 =