۱۵ مرداد ۱۳۹۹،‏ ۹:۱۸
کد خبرنگار: 3009
کد خبر: 83897076
۰ نفر

برچسب‌ها

تردد در جاده‌های شمالی روان است

تهران- ایرنا- مرکز مدیریت اطلاعات راه‌ها و حمل‌و نقل جاده‌ای کشور از بارش پراکنده باران در برخی از جاده‌های استان‌های اردبیل و گلستان و تردد روان در جاده های منتهی به استان‌های شمالی خبر داد.

به گزارش صبح چهارشنبه از مرکز مدیریت اطلاعات راه‌ها و حمل‌و نقل جاده‌ای درشبانه ‌روز گذشته، براساس آخرین اطلاعات دریافتی از ۲هزار و۲۴۸  ترددشمار فعال در محورهای برون‌شهری، نسبت به روز قبل ۲.۹ درصد افزایش تردد رخ داده است.

سهم وسایل نقلیه سنگین ۱۵.۵ درصد، اوج تردد بین ساعت ۱۸ تا ۱۹ و کمترین تردد بین ساعت ۳ تا ۴ انجام شده است که هموطنان با آگاهی از این موضوع می‌توانند ساعت مناسب تری را برای سفر انتخاب کنند.  

آخرین وضعیت جاده‌های شمالی از تردد روان در محورهای چالوس، هراز و فیروزکوه، آزادراه تهران - شمال و آزادراه قزوین - رشت مسیر رفت و برگشت خبر می دهد.

همچنین محورهای هراز و فیروزکوه دارای مه گرفتگی در ارتفاعات، محور چالوس، آزادراه تهران – شمال و آزادراه قزوین – رشت  فاقد هرگونه مداخلات جوی است.

آخرین وضعیت ترافیکی سایر جاده‌های کشور از ترافیک نیمه سنگین در آزادراه قزوین- کرج - تهران حدفاصل پل فردیس تا پل کلاک خبر می‌دهد.

اخبار مرتبط

سرخط اخبار اقتصاد

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha