سایت همراه اول روستای مال قاید گناوه وارد مدار شد

گناوه - ایرنا - رئیس اداره مخابرات گناوه گفت: سایت تلفن همراه اول روستای مال قائد این شهرستان که بدلیل سرقت رفتن کابل‌های برق دکل آنتن تقویت و قطع فیبر نوری از کار افتاده بود، در چرخه فعالیت قرار گرفت و وارد مدار شد.

حجت الله احمدی روز چهارشنبه در گفت وگو با خبرگزاری جمهوری اسلامی افزود: بمحض اطلاع از قطع ارتباط تلفنی این روستا با هماهنگی‌های انجام شده  ارتباط کابل فیبر نوری با دکل  و وصل جریان برق مشکل برطرف شد.

وی در خصوص قطع تلفن همراه روستای سربست و مال خلیفه ، گفت:  باتوجه به اجاره محل جدید نصب آنتن تقویت تلفن همراه و پرداخت شدن دو سال حق اجاره به مالک آن، ساکنان مجاوردر این محل ضمن اعتراض و نارضایتی  مانع از اجرا و تاخیر در اجرای این پروژه شدند.

وی بیان کرد: درصورت به نتیجه نرسیدن در روستای سربست  ،  جهت جلوگیری از  سرقت‌های احتمالی بناچار مجبور به جمع آوری تجهیزات تا زمان برطرف شدن مشکل ایجاد شده  خواهیم شد.

رئیس اداره مخابرات گناوه اظهارداشت: برای برطرف کردن مشکل با هماهنگی  بخشداری مرکزی و فرمانداری و دهیاری سربست بدنبال راه حل و جلب رضایت شاکیان هستیم تا ارتباط روستا در شرایط کرونایی و نیاز مبرم به اینترنت بیش از این مختل نشود.

روستاهای مال قاید و سربست و مال خلیفه با جمعیت حدود ۱۱ هزارنفر در جوار شهر گناوه  در شمال استان بوشهر واقع است.


 

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
2 + 2 =