بازدید مدیرعامل شرکت ملی پست ایران از خبرگزاری جمهوری اسلامی

تهران- ایرنا - معاون وزیر ارتباطات، امروز در آستانه روز خبرنگار ضمن حضور در خبرگزاری جمهوری اسلامی و بازدید از بخش‌های مختلف آن با مدیرعامل ایرنا گفت و گو کرد.

«حسین نعمتی » مدیرعامل شرکت ملی پست و معاون وزیر ارتباطات امروز (جهارشنبه) و در آستانه روز خبرنگار، با  «محمدرضا نوروزپور» مدیرعامل خبرگزاری ایرنا دیدار و از بخش های مختلف این خبرگزاری بازدید کرد. 

 به گزارش ایرنا، شرکت ملی پست جزو معدود نهادهای دولتی بود که با شیوع کرونا، پابه‌پای بهداشت و درمان کشور، بدون تعطیلی به کار خود ادامه داد و کارمندان این سازمان بدون مرخصی و با تمام محدودیت‌هایی که وجود داشت، ۱۷میلیون و ۸۰۰ هزار بسته پستی را در کشور جا به جا کردند.

در پنج ماه ابتدایی سال گذشته مرسولات پستی نزدیک به ۱۰ میلیون بسته بود که امروز نزدیک به ۱۸ میلیون شده و افزایش ۸۰ درصدی را رقم زده است. میزان رشد جابجایی مرسوله های پستی در اسفند ۹۸ یکباره تا ۱۵۰ درصد افزایش یافت. 

اختصاص مبلغ ۷۰ میلیارد ریال اعتبار جهت افزایش ظرفیت ناوگان رهسپاری و توزیع مرسولات پستی در ایام مورد نظر به منظور پوشش افزایش ترافیک مرسولات پستی، ۵۰ میلیارد ریال اعتبار جهت تامین اقلام بهداشتی، ماسک، محلول ضدعفونی و دست‌کش، عملیات ضدعفونی و گندزدایی کامیون‌ها، باجه‌ها، مرسولات پستی و همچنین ضدعفونی محیط عملیاتی اداره کل تجزیه و مبادلات تهران و واحد پست فرودگاه حضرت امام خمینی (ره)، قرنطینه مرسولات با هدف پیشگیری از انتقال ویروس به سایر نقاط کشور به صورت روزانه، طراحی و توزیع تمبر یادبود «قهرمانان وطن» به پاسداشت ایثارگری‌ها و فداکاری‌های کادر درمان کشور از دیگران اقداماتی بود که شرکت ملی پست در این مدت انجام داد.

اخبار مرتبط

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
4 + 8 =