سپهبد شهید سلیمانی به آزادگان جهان درس رشادت آموخت

کرمان - ایرنا - رییس ستاد کانون‌های فرهنگی هنری مساجد کشور گفت: کرمان پایتخت مقاومت و شهره به ایثار و صبوری است و سپهبد شهید حاج قاسم سلیمانی درس رشادت و مردانگی را به زنان و مردان آزاده جهان آموخت.

حجت الاسلام حبیب رضا ارزانی عصر سه شنبه در آیین سه شنبه های تکریم از طریق ارتباط ویدئو کنفرانس با گلزار شهدای شهر کرمان با ادای احترام به مقام شامخ شهیدان انقلاب اسلامی افزود: شهید سلیمانی ابرمرد مقاومت نه تنها برای ایران بلکه برای تمام زنان و مردان آزاده جهان افتخار آفرین است.

وی تاکید کرد: طرح سه شنبه های تکریم در استان ها و شهرستان های مختلف در حال اجرا است و ما امروز ۴۰ سال استقامت و ایستادگی را مدیون شهدا هستیم.

رئیس ستاد کانون های فرهنگی هنری مساجد کشور با اشاره به تقارن سه شنبه های تکریم و روز خبرنگار اظهار داشت: این هفته میزبان، خانواده شهید صارمی هستیم که روز ۱۷ مرداد به نام این شهید و به عنوان روز خبرنگار نامگذاری شد.

وی ضمن تبریک روز خبرنگار تصریح کرد: خبرنگاری یک حرفه نیست بلکه عشق است و همانگونه که رسول پیامی دارد و رسالتی بر عهده اوست، خبرنگاران نیز رسالتی بر عهده دارند.

آیین سه شنبه های تکریم با حضور وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی از طریق ویدیو کنفرانس و جمعی از مسئولان در گلزار شهدای شهر کرمان و جوار آرامگاه مظهر سپهبد شهید حاج قاسم سلیمانی برگزار شد.

همچنین در این آیین از خانواده شهدای انجم شعاع، مصطفوی و صارمی تجلیل به عمل آمد.

اخبار مرتبط

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
1 + 1 =