تجلیل از خانواده شهدا و آسیب دیدگان از کرونا در خراسان رضوی

مشهد- ایرنا- اجرای طرح لوای علوی به منظور تجلیل از خانواده شهدا و آسیب دیدگان از کرونا با حضور خادمین حرم مطهر حضرت امام رضا (ع) و مبلغین و روحانیون توسط بنیاد بین‌المللی غدیر آغاز شد.

دبیر اجرایی طرح لوای علوی روز سه‌شنبه در مراسم آغاز این طرح گفت: در اجرای طرح لوای علوی با حضور خادمین حرم مطهر حضرت امام رضا (ع) و علما در منازل خانواده شهدا و تجلیل از مقام آنها و حضور در منازل افراد آسیب دیده از کرونا از آنها دلجویی می‌شود.

حجت الاسلام علی غفوری منش افزود: این طرح در سراسر استان خراسان رضوی با حفظ دقیق پروتکلهای بهداشتی اجرا می‌شود و امید است این اقدام به صورت الگو در سالهای آینده در سراسر کشور اجرا شود.

وی ادامه داد: علاوه بر آن  خادمین حضرت امام رضا (ع) و علما برای تبریک و بزرگداشت عید غدیر در منازل سادات اهل سنت در مناطق تلفیقی از قبیل صالح آباد، تربت‌جام، باخرز، بافق، خواف و رشتخوار حضور می‌یابند.

دبیر اجرایی طرح لوای علوی گفت: در این راستا ۲۰ گروه از خادمین و مبلغین تشکیل شده و تاکنون برای دیدار با ۶۰ خانواده برنامه ریزی شده است.

مجریان این طرح امروز با تابلو متبرک حرم مطهر حضرت امام علی (ع) و اقلام متبرک رضوی و یک بسته کمک معیشتی از چهار خانواده دلجویی کردند.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
4 + 11 =