استاندار قزوین:بخشنامه‌ها دست و پای تولیدکنندگان را نبندد

قزوین - ایرنا - استاندار قزوین با تاکید بر لزوم رفع قوانین دست و پاگیر در بخش تولید،گفت: مقررات و بخشنامه ها نباید دست و پای تولیدکنندگان را برای فعالیت ببندد.

هدایت الله جمالی پور عصر سه شنبه در نشست ستاد تسهیل و رفع موانع تولید استان قزوین افزود: در سال جهش تولید یکی از ماموریت های اصلی مدیران اجرایی در سطوح استانی و ملی و همچنین نمایندگان مجلس اصلاح مقررات و بخشنامه ها و رفع قوانین دست و پاگیر بر سر راه تولید است.

استاندار قزوین گفت: امروز تولیدکنندگان رزمندگان خط مقدم جنگ اقتصادی با دشمنان هستند و ما باید آنها را به خوبی پشتیبانی کنیم.

وی با بیان اینکه برای کمک به تولید باید فراتر از وظایف قانونی و روزمره خود عمل کرده و به شکل جهادی پا در میدان بگذاریم، خاطرنشان کرد: حمایت و پیشتیبانی از تولید امروز یک وظیفه قانونی و شرعی است.

جمالی پور خاطرنشان کرد: امروز هر گره ای که از بخش تولید و صنعت برداریم کمک به اشتغال و حفظ و ارتقای توانمندی های اقتصادی میهن اسلامی است بنابراین فعالیت در این عرصه یک حرکت مقدس است.

استاندار قزوین با بیان اینکه بروکراسی اداری مانع از تولید است و باید به سمت کاهش آن پیش برویم، گفت: تکریم از تولیدکنندگان و کارآفرینان باید به یک فرهنگ عمومی در کشور ما تبدیل شود و باید کارشناسان و مدیران ادارات تا نهایت توان در امور آنها تسهیل ایجاد کنند.

وی با بیان اینکه برای حل مسایل و مشکلات اقتصادی باید مشارکت مردم را جلب کنیم،افزود: مشارکت مردم در این خصوص زمانی محقق می شود که احساس کنند مدیران اجرایی وظایف خود را به شکل احسن انجام می دهند.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
2 + 6 =