حدود ۷۸ میلیارد ریال تسهیلات به باشگاههای ورزشی مشهد پرداخت شد

مشهد- ایرنا- معاون سیاسی اجتماعی فرمانداری مشهد گفت: ۷۷ میلیارد و ۶۶۰ میلیون ریال تسهیلات بانکی تاکنون به باشگاههای ورزشی آسیب دیده از بحران شیوع ویروس همه‌گیر کرونا در این شهرستان پرداخت شده است.

احمد ریواده روز سه‌شنبه در نشست شورای ورزش همگانی این شهرستان افزود: ۲۲۱ باشگاه ورزشی فعال در مشهد متقاضی دریافت تسهیلات بانکی برای ترمین خسارات وارده به خود از ناحیه بحران شیوع ویروس همه‌گیر کرونا شده بودند. 

وی شمار باشگاهها و مکانهای ورزشی دولتی و خصوصی را در سطح شهرستان سه و نیم میلیون نفری مشهد هزار و ۵۰۰ واحد ذکر و بیان کرد: پیش از آغاز بحران شیوع ویروس همه‌گیر کرونا حدود هشت هزار نفر به صورت مستقیم در این باشگاهها شاغل بودند. 
معاون فرماندار مشهد ادامه داد: محدودیتهایی با شروع بحران شیوع ویروس همه‌گیر کرونا برای فعالیت برخی از باشگاههای ورزشی در نظر گرفته شد. 

وی گفت: تاکنون در چارچوب بررسی عملکرد باشگاههای ورزشی مشهد دو هزار و ۶۰۰ مورد بازرسی و نظارت بر رعایت دستوالعمل‌های بهداشتی در این اماکن صورت گرفته است. 
ریواده همچنین با تداوم وضعیت قرمز در مشهد تاکید و بیان کرد: بهره‌گیری از بستر فضای مجازی برای آموزشها ورزشی و برنامه‌های اوقات فراغت در این شرایط مورد تاکید است. 

بر اساس آخرین آمار رسمی تاکنون ۳۱۴ هزار و ۷۸۶ نفر در ایران به ویروس کرونا مبتلا شده‌اند. بیماری کووید ۱۹ تاکنون جان  ۱۷ هزار و ۶۱۷ نفر را در کشورمان گرفته است. 

همچنین تاکنون ۲۷۲ هزار و ۵۳۵ نفر از مبتلایان به ویروس کرونا در ایران بهبود یافته‌اند. 

اخبار مرتبط

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
2 + 3 =