جام حذفی همچنان با وقت اضافه برگزار می‌شود

تهران- ایرنا- سازمان لیگ در اطلاعیه‌ای اعلام کرد مسابقات جام حذفی همچنان در صورت تساوی تیم‌ها در ۹۰ دقیقه با ۲ وقت اضافه ۱۵ دقیقه‌ای برگزار می‌شود.

به گزارش ایرنا، بیستم مردادماه با جدال استقلال تهران و سپاهان اصفهان، مرحله یک چهارم نهایی جام حذفی در فصل ۱۳۹۸-۱۳۹۹ به اتمام می‌رسد و تکلیف چهار تیم حاضر در مرحله نیمه‌نهایی مشخص خواهد شد. پیش از این پرسپولیس تهران، نفت مسجدسلیمان و تراکتور تبریز به این مرحله رسیده بودند.

حالا سازمان لیگ فوتبال ایران در خبری اعلام کرد قوانین این مسابقات نسبت به گذشته و پیش از شیوع ویروس کرونا تغییر نکرده است. متن این اطلاعیه به شرح زیر است:

ادامه مسابقات جام حذفی (یادواره آزادسازی خرمشهر) فصل ۹۹-۹۸ بدون هیچ تغییری برگزار می شود. بنابراین در مرحله یک چهارم نهایی، نیمه نهایی و فینال جام حذفی اگر مسابقات در پایان ۹۰ دقیقه با نتیجه مساوی تمام شود، مسابقه با دو وقت ۱۵ دقیقه ای ادامه پیدا می کند و در صورت تساوی در پایان ۱۲۰ دقیقه، ضربات پنالتی برنده بازی را تعیین خواهد کرد”.

پیش از این شایعه شده بود که ممکن است به خاطر شیوع ویروس کرونا مسابقات جام حذفی در صورت تساوی در ۹۰ دقیقه مستقیما به ضربات پنالتی خواهد رفت و اوقات اضافه‌ای در کار نخواهد بود که حالا سازمان لیگ این شایعه را تکذیب کرد.

اخبار مرتبط

سرخط اخبار ورزش

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha