۱۴ مرداد ۱۳۹۹،‏ ۱۵:۲۲
کد خبرنگار: 2504
کد خبر: 83896442
۰ نفر

برچسب‌ها

برانکو و دستیاران در راه عمان

تهران- ایرنا- سرمربی اسبق تیم فوتبال پرسپولیس پس از وقفه طولانی مدت به خاطر کرونا، در روزهای آتی به‌همراه دستیارنش به عمان سفر خواهند کرد تا کارشان را در تیم ملی این کشور از سر بگیرند.

شکایت برانکو ایوانکوویچ سرمربی اسبق پرسپولیس از این باشگاه به چالش اصلی قهرمان لیگ نوزدهم فوتبال ایران بدل شده است. مسوولان پرسپولیس اعلام کردند که در پرونده برانکو هیچ جای نگرانی نیست و به زودی پرونده او برای همیشه بسته خواهد شد.

باشگاه پرسپولیس موظف است تا ششم آگوست (۱۶ مردادماه) تمام بدهی برانکو و دستیاران وی را پرداخت کند و به همین خاطر از سرمربی اسبق خود درخواست کرد تا وی شماره حسابش را در عمان اعلام کند تا پول از سوی پرسپولیس واریز شود.

برانکو که هدایت تیم ملی فوتبال عمان را بر عهده دارد، همراه  دستیارانش بیش از ۵ ماه قبل و در زمان شیوع ویروس کرونا به کشورشان کرواسی سفر کردند و تاکنون به عمان بازنگشته‌اند.

با این حال طبق برنامه آنها در روزهای آینده به عمان سفر خواهند کرد تا کارشان را در این کشور از سر بگیرند. طبق برنامه برانکو و دستیارانش قرار است هشتم آگوست (۱۸ مردادماه) از کرواسی حرکت کنند و کارشان را در این کشور از سر بگیرند.

اخبار مرتبط

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
1 + 16 =