رییس شورای شهر هشترود: مردم عوارض خود را به موقع پرداخت کنند

مراغه - ایرنا - رییس شورای شهر هشترود از مردم این شهر خواست تا با پرداخت به موقع عوارض، شهرداری را در اجرای طرح‌ها و خدمات‌رسانی یاری کنند.

‌ محمدرضا قهرمان پور روز سه شنبه در جلسه شورای شهر هشترود با اشاره به افزایش هزینه، اظهار کرد: تداوم خدمات رسانی و اجرای طرح های عمرانی منوط به پرداخت به موقع عوارض شهرداری از سوی مردم است.

وی همچنین از تشکیل اکیپی متشکل از اعضا شورا و کارشناسان شهردای برای بازدید از مناطق مختلف شهر و احصا مشکلات شهری خبرداد و گفت: این اقدام در راستای توزیع عادلانه خدمات در مناطق شهری است.

نایب رییس شورای اسلامی شهر هشترود نیز گفت: موانع و معضلات پروژه های عمرانی باید بررسی شده و تمهیداتی برای رفع آنها اندیشیده شود.
محمد رضا شقاقی پور خاطر نشان کرد: تکمیل پروژه های نیمه تمام از جمله بازارچه قدیمی، آسفالت محلات  و ساماندهی سید دره سی از خواسته های مردم است و خود مردم نیز آماده مشارکت در اتمام این طرح ها هستند.

وی اظهار داشت: با توجه به مشکلاتی که طولانی شدن پروژه ها برا شهروندان دارد، برنامه ریزی ها باید به گونه ای باشد که طرح ها در کوتاهترین زمان ممکن تکمیل و به بهره برداری برسند.

افتتاح چهار خانه مددجویی با همت بسیج سازندگی سپاه در هشترود

چهار باب خانه محروم ویژه مددجویان تحت پوشش بهزیستی از سوی بسیج سازندگی افتتاح و در اختیار نیازمندان قرار گرفت.

این خانه ها در روستاهای اوشندل،  اکیزگنبدی، تارقلی و خلیفه کندی حاتم  ساخته شدند.

مسوول بسیج سازندگی هشترود گفت: این خانه ها در متراژهای ۶۰  متری و در مجموع با هزینه ۳۰۰ میلیون تومان ساخته شده است.
سرهنگ رضا مهدوی افزود: برای ساخت این خانه مددجویی بیش از ۶  میلیون تومان وام بلاعوض از سوی بسیج سازندگی هشترود  و ۵۰ میلیون تومان از محل تسهیلات بهزیستی هشترود پرداخت شده است.
وی گفت: بسیجیان در قالب اردوهای جهادی و تلاش‌های شبانه‌روزی این واحدهای مسکونی را در مدت پنج ماه احداث کرده اند.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
3 + 14 =