تبلیغات اسلامی بوشهر ۱۷۹۵ برنامه در دهه ولایت برگزار می‌کند

بوشهر-ایرنا- مدیرکل تبلیغات اسلامی استان بوشهر گفت: این اداره کل یک‌هزار و ۷۹۵ برنامه ویژه غدیر و دهه امامت و ولایت برگزار می‌کند.

حجت‌الاسلام عبدالرضا سروستانی روز سه‌شنبه در نشست با شماری از فعالان تبلیغی افزود: همزمان با دهه امامت و ولایت فعالیت‌های فرهنگی گسترده‌ای به همت  این اداره کل و مؤسسات و مراکز وابسته در سطح استان در حال برگزاری است.

وی بیان کرد: مراکز قرآنی شامل مؤسسات و خانه‌های قرآنی وابسته به اداره کل تبلیغات اسلامی با برگزاری ۳۰۰ برنامه در قالب تصاویر محتوایی تبلیغی و همکاری در برنامه‌های احسان و نیکوکاری  سعی می‌کنند معرفت شناسی درباره محتوای خطبه غدیر در میان جامعه تقویت شود.

سروستانی ادامه داد: تشکل‌های وابسته به سازمان از جمله هیئات مذهبی برای گرامیداشت دهه امامت و ولایت با اجرای ۳۰۰ برنامه در فضای مجازی و با رعایت ضوابط بهداشتی در فضاهای مناسب، در قالب سخنرانی‌های کوتاه، مسابقات فرهنگی و مدح و مدیحه‌سرایی اهل بیت عصمت و طهارت (ع) فعالیت می‌کنند.

وی گفت: هیئات مذهبی در بخش فعالیت‌های شبکه تبلیغی، با رعایت مصوبات ستاد کرونا با اجرای ۵۰۰ برنامه متنوع فرهنگی و اجتماعی شامل بیان واقعه غدیر، کلمات قصار نهج‌البلاغه، برگزاری مسابقه خطبه غدیر، ترویج سنت حسنه اطعام غدیر و شرکت در رزمایش مواسات و همدلی در محیط‌های مناسب و همچنین در فضای مجازی فرهنگ غدیر را تبیین می‌کنند.

سروستانی با اشاره به برنامه‌های در دست اجرای اداره کل تبلیغات اسلامی بوشهر در حوزه بانوان اعلام کرد: برگزاری ۱۵ مسابقه فرهنگی هنری در فضای مجازی ویژه بانوان و جوانان، آموزش نکاتی از نهج البلاغه ویژه عموم، ارسال ۱۵۰ تصویر من غدیری‌ام در فضای مجازی، ارسال ۲۰۰ مورد تصاویر سخنرانی کوتاه در گروه‌های مجازی، ارسال ۳۰ بسته فرهنگی آموزشی به همیاران تبلیغ و همچنین توزیع ۳۰۰ مورد کمک‌های مومنانه در فضای مجازی و حقیقی از دیگر برنامه‌هایی است که در حوزه بانوان در حال برگزاری است.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
2 + 0 =