۱۴ مرداد ۱۳۹۹،‏ ۱۵:۱۹
کد خبرنگار: 3039
کد خبر: 83896401
۰ نفر

برچسب‌ها

افزایش اندک قیمت دلار در بازار

تهران- ایرنا- صرافی‌های بانکی امروز (سه‌شنبه) بهای خرید و فروش دلار و یورو را باز هم افزایش دادند، بر این اساس هر دلار به بهای ۲۲ هزار و ۳۰۰ تومان و هر یورو به نرخ ۲۶ هزار و ۱۰۰ تومان به فروش رسید.

بازار ارز امروز (دوشنبه، سیزدهم مرداد) در نرخ‌های رسمی صرافی‌ها و معاملات غیر رسمی شاهد افزایش قیمت بود.

به گزارش ایرنا، بهای خرید و فروش هر دلار آمریکا در ساعت ۱۵ امروز در صرافی‌های بانکی برای پنجمین روز پیاپی شاهد افزایش بود و به نرخ ۲۲ هزار و ۳۰۰ تومان فروخته شد. همچنین بهای خرید دلار در این صرافی‌ها نیز افزایشی ۱۰۰ تومانی داشت و به قیمت ۲۰ هزار و ۴۰۰ تومان معامله شد.

تابلوی صرافی‌ها برای فروش یورو هم افزایش قیمت ۳۰۰ تومانی را نشان دادند و بهای آن را  ۲۶ هزار و ۱۰۰ تومان ثبت کردند.  بهای خرید یورو نیز افزایشی ۵۰۰ تومانی داشت و ۲۴ هزار و ۲۰۰ تومان معامله شد.

بر این اساس فاصله قیمت خرید و فروش دلار و یورو در این صرافی‌ها به عدد یک هزار و ۹۰۰ تومان رسید.

از سوی دیگر ارزیابی بازار غیر رسمی ارز،  گویای آن است که نرخ خرید و فروش دلار در این بازار نسبت به روز گذشته تغییری نداشته و این ارز در حدود قیمت ۲۳ هزار و ۲۷۰ تومان معامله می شود تا اختلاف قیمت دلار در بازار غیررسمی و صرافی‌های بانکی به کمترین میزان خود طی یک ماه اخیر برسد.

همچنین در سامانه سنا نیز میانگین بهای فروش دلار و یورو در روز کاری گذشته را نسبت به روز کاری پیش از خود تغییرات اندکی را نشان می‌دهد. در بازار معاملاتی روز گذشته این سامانه برای فروش هر یورو مبلغ میانگین ۲۶ هزار و ۲۷۷ تومان و برای فروش دلار نیز رقم ۲۲ هزار و ۴۸۴ تومان ثبت شده است.

در سامانه نیما طی در روز معاملاتی گذشته هر حواله فروش یورو با میانگین قیمت ۲۱ هزار و ۳۹۹ تومان به ثبت رسید. بهای فروش حواله دلار نیز میانگین قیمت ۱۸ هزار و ۱۹۵ تومان را نشان داد که حاکی از ثبات قیمت‌ها در این بازار نسبت به روز کاری پیش از خود است.

اخبار مرتبط

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
3 + 7 =