دوره آموزش مجازی طراحی تولیدات صنایع دستی در ورامین آغاز شد

تهران- ایرنا- رئیس دفتر میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری شهرستان ورامین گفت: دوره آموزش مجازی طراحی تولیدات صنایع دستی ویژه هنرمندان دارای مجوز میراث فرهنگی ورامین آغاز شد.

ژیلا خدادادی روز سه‌شنبه به خبرنگار ایرنا گفت: دوره آموزش مجازی طراحی تولیدات صنایع دستی ویژه هنرمندان دارای مجوز میراث فرهنگی طی روزهای ۱۵ و ۱۷ مردادماه امسال برگزار شده و شرکت کنندگان اصول طراحی، بازاریابی، نوآوری و بسته بندی محصولات را آموزش می‌بینند.
وی افزود:نام تمامی هنرمندان مجوزدار صنایع دستی شهرستان در سامانه وزارت میراث فرهنگی ثبت نام ‌شده است و با نام کاربری که در اختیار آنان قرار گرفته، در این دوره‌های مجازی شرکت می‌کنند.
وی اظهار کرد: ورامین صد هنرمند دارای مجوز دارد.
وی تصریح کرد: شرکت کنندگان در این دوره آموزشی می توانند روز پنج‌شنبه با استفاده از سامانه به آدرس https://www.skyroom.online/ch/shamsgostar/tadris  و وارد کردن کد ملی و نام کاربری، در این دوره‌های آموزشی شرکت کنند.
خدادادی همچنین از آغاز دوره آموزشی گلیم‌بافی و چرم‌دوزی سنتی در ورامین خبر داد.
وی گفت: این دوره آموزشی به صورت رایگان برای علاقمندان این صنایع دستی برگزار می‌شوند و علاقمندان برای ثبت نام می‌توانند در ساعات اداری به برج تاریخی علاءالدوله واقع در میدان امام(ره) ورامین مراجعه کنند.
رئیس دفتر میراث فرهنگی اظهار کرد: این دوره‌های آموزشی با رعایت پروتکل‌های بهداشتی و فاصله‌گذاری اجتماعی برگزار می‌شود.
ورامین در ۳۵ کیلومتری جنوب‌شرق تهران واقع شده است.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
8 + 1 =