مراسم پویش کمک مومنانه قهرمانان و پهلوانان کشتی برگزار شد

تهران- ایرنا- مراسم پویش کمک مومنانه قهرمانان و پهلوانان کشتی ایران برگزار شدبا حضور جمعی از قهرمانان و مسوولان و در محل خانه کشتی شهید ابراهیم هادی برگزار شد.

مراسم پویش کمک مومنانه جامعه کشتی صبح امروز با حضو مسعود سلطانی‌فر وزیر ورزش و جوانان، علیرضا دبیر رییس فدراسیون کشتی، حمید سوریان نایب رییس فدراسیون و جمعی از قهرمانان و پهلوانان این رشته در سالن شهید ابراهیم هادی واقع در مجموعه ورزشی آزادی برگزار شد.

محسن کاوه مدیر فنی تیم های ملی کشتی آزاد امروز(سه شنبه) در حاشیه  پویش کمک مومنانه کشتی گیران گفت: کرونا به خیلی از زندگی‌ها آسیب رسانده است. در این وضعیت جامعه ورزش به مردم کمک می‌کند و فدراسیون کشتی مثل باقی افراد جامعه در این زمینه به نوبه خود حرکتی کرده است و امیدوارم از این به بعد این قضیه فراگیر شود تا گره‌ای از کار مردم نیازمند باز شود.   

ابراهیم مهربان مربی تیم ملی کشتی آزاد در حاشیه  این مراسم اظهار داشت: در این روزها کرونا گریبانگیر تمام دنیا و مشکلات اقتصادی را برای همه بوجود آورده است. خیلی‌ها از کار بیکار شده‌اند. به نظرم هر فردی به اندازه توانش هر کمکی از دستش برمی‌آید باید انجام دهد. یکی از وظایف اصلی ما این است تا به افراد بی‌بضاعت کمک کنیم.

غلامرضا محمدی سرمربی تیم ملی کشتی آزاد نیز در حاشیه این مراسم عنوان کرد: به دلیل کرونا مردم ما با شرایط سخت اقتصادی دست به گریبان بوده و با مشکل معیشتی مواجه شده‌اند و به سختی زندگی را می گذرانند. وظیفه ماست تا در کنار هم در این شرایط سخت دست هم نوع خود را در حد توان خود بگیریم.

اخبار مرتبط

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
6 + 12 =