۱۰۰ نیروی درجه‌دار در یگان ویژه چهارمحال و بختیاری استخدام می‌شوند

شهرکرد- ایرنا- فرمانده یگان ویژه نیروی انتظامی چهارمحال و بختیاری از اختصاص سهمیه جذب ۱۰۰ نفر در قالب درجه‌داری برای این یگان خبر داد و گفت: سال گذشته نیز ۱۰۰ نفر درجه‌دار در این یگان استخدام شدند.

سرهنگ رضا نصیری روز سه‌شنبه در جمع خبرنگاران استان افزود: متقاضیان با شرایط سنی ۱۹ سال و معدل ۱۴ تمام در رشته‌های تحصیلی مختلف می‌توانند برای ثبت‌نام به آدرس www.gozinesh.police.ir مراجعه کنند.

وی اظهار داشت: استفاده از ظرفیت‌های مردمی و همچنین حضور نیروهای یگان ویژه در کنار مردم به عنوان سرمایه‌های اجتماعی در جامعه برنامه‌ریزی شده است.

نصیری با تاکید بر اینکه نیروهای یگان ویژه علاوه بر اینکه در تامین نظم و امنیت در استان و کشور فعال هستند، گفت: اجرای اردوهای جهادی، ساخت مسکن برای محرومان، اجرای طرح وصال با حضور در گلزار شهدا، طرح اخوت با هدف تعامل با پایگاه‌های بسیج و سپاه و اجرای طرح نیایش در یگان ویژه استان در دست اجراست.

وی اظهار داشت: با همکاری کمیته امداد امام خمینی(ره) استان و نیروهای یگان ویژه احداث سه باب منزل مسکونی برای مددجویان در دست اجراست.

نصیری به اجرای طرح مردم‌یاری به عنوان دیگر برنامه این یگان اشاره کرد و گفت: در سیل خوزستان با همکاری نیروهای یگان ویژه استان ۲۰۰ بسته غذایی تهیه و به مناطق سیل‌زده ارسال شد.

اخبار مرتبط

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
8 + 10 =