تسهیل حضور شرکت‌های عضو پارک فناوری پردیس در مناقصات نفتی

تهران- ایرنا- پارک فناوری پردیس با هدف حمایت از توسعه بازار محصولات شرکت‌های دانش بنیان عضو از حضور آنها در مناقصات صنعت نفت حمایت می‌کند.

به گزارش روز سه شنبه روابط عمومی پارک فناوری پردیس، این مجموعه به ‌منظور توسعه بازار، افزایش توان فنی و اجرایی و همچنین توانمندسازی مالی شرکت‌های دانش‌بنیان و فناور، اقدام به حمایت از حضور شرکت‌های عضو در مناقصات صنعت نفت می‌کند.

شرکت‌های عضو در صورت تمایل می‌توانند جهت حضور در مناقصات از ظرفیت و مشارکت پارک فناوری پردیس و شرکت‌های دانش‌بنیان دیگر استفاده کنند.

آورده اولیه جهت اخذ ضمانت‌نامه‌ها، ارایه ضمانت‌نامه‌های مورد نیاز کارفرما، کمک در بهبود اخذ امتیاز ارزیابی کیفی مناقصات با ارایه سوابق اجرایی و قراردادی پارک، تشکیل کنسرسیوم با سایر شرکت‌های دانش‌بنیان و فناور برای افزایش توان فنی، ‌اجرایی و حل چالش‌های رتبه‌بندی قانونی و تامین مالی در جریان اجرای پروژه توسط پارک و سرمایه‌گذاران حقیقی و حقوقی از حمایت‌های پارک فناوری پردیس برای شرکت‌ها جهت حضور در این مناقصات است.

شرکت‌های دانش‌بنیان و فناور برای بهره‌مندی از این مزایای فوق می‌توانند بعد از شناسایی مناقصات در حوزه خود، فرم  درخواست را دریافت، تکمیل و به آدرس ایمیل Alipour@techpark.ir ارسال کنند، اداره‌کل سرمایه‌گذاری و بومی‌سازی فناوری پارک فناوری پردیس پس از بررسی مناقصه و تناظریابی با حوزه فعالیت و توانمندی شرکت متقاضی، با شرکت عضو برای حضور در مناقصه و اجرای پروژه مشارکت می‌کند.

اخبار مرتبط

سرخط اخبار دانشگاه و آموزش

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha